Wyszukiwałeś:

mondeo

. Znaleziono 1188 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mondeo

Spróbuj też wyszukać: mondeo mk2 mondeo wymiary mondeo mk3

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1188 wszystkich):

Ford Mondeo kombi: Kombi-ekspres

Samochody o nadwoziu kombi - kiedyś niedoceniane, dziś wręcz uwielbiane.Dlaczego na przestrzeni kilku lat tak mocno zmieniły się gustakierowców? Ford Mondeo Kombi jest tego najlepszym przykładem.

 

Nowe Mondeo

Na niecały miesiąc przed światową premierą, zaplanowaną podczas wystawymotoryzacyjnej w Genewie, Ford zaprezentował pierwsze oficjalne zdjęciaswojego nowego modelu z klasy średniej. Do sprzedaży nowy Ford Mondeo trafilatem br.

 

Ford Mondeo: Obudzić emocje

"Dotąd samochody Forda były bez prawdziwych emocji" - powiedział naeuropejskiej prezentacji nowego Forda Mondeo Adam Kołodziejczyk, szef polskiegooddziału marki. Trzecia generacja jednego z najbardziej popularnych na StarymKontynencie samochodów segmentu D właśnie zaczyna swój objazd po salonachsprzedaży... po to by wbudzić pozytywne emocje wśród klientów.

 

Ford Mondeo Kombi: Dobry układ

Samochody o nadwoziu kombi to bardzo specyficzna grupa. Przeważnie są to autaod których wymaga się wielozadaniowości. Wszak nowe Mondeozadebiutowało w jednym z filmów o przygodach agenta o imieniu James,zatem powinno wywiązać się ze stawianych przed nim zadań na celująco.

 

Jeździliśmy nowym i najmocniejszym Mondeo

Jeden z liderów segmentu średnich aut przeszedł właśnie kuracjęodmładzającą, a wraz z nią otrzymał nowy oręż do walki z konkurencją -240-konny silnik benzynowy EcoBoost wspomagany przez dwusprzęgłową skrzynięPowerShift oraz szereg nowoczesnych rozwiązań. W polskich salonach odmłodzonyFord Mondeo pojawi się już w październiku.

 

Używane: Ford Mondeo MK3 (2000-2007)

Na rynku samochodów używanych bardzo dużą popularnością cieszą sięobecnie samochody z segmentu D. Są przystępne cenowo, mają łatwy dostęp doczęści i zapewniają dużo większy komfort podróżowania niż nowysamochód z segmentu mniejszego. Jednym z takich giełdowych hitówjest Ford Mondeo trzeciej generacji, zwany również jako MK3.

 

Ford Mondeo: Zmiany niepotrzebne

W życiu każdego nowego auta - mniej więcej po trzech, czterech latach od jegodebiutu rynkowego - przychodzi taki czas, że poddaje się je zmianomstylistycznym. I choć w wielu przypadkach są one wręcz niezauważalne napierwszy rzut oka, znowu więcej się mówi o danym modelu. Ot, takasztuczka marketingowa. Tym razem pod naszą redakcyjną lupę wzięliśmy FordaMondeo, który to w wersji po liftingu jeździ po naszych drogach już odponad pół roku.

 

Ford Mondeo: Mniej, choć więcej

Zmniejszanie pojemności silników, przy jednoczesnym zwiększaniu mocytychże jednostek to współczesny pomysł na osiągi w duchu ekologii.Idea downsizingu w wykonaniu Forda ma na imię EcoBoost - w przypadku naszegotestowego Mondeo - o parametrach 1,6 litra oraz 160 koni mechanicznych.

 

Kilka nowych wersji Forda Mondeo

Aby walczyć o miano lidera w klasie średniej, do efektownego wyglądu i wygodnej kabiny, Mondeo dodaje szerokie możliwości konfiguracji układu napędowego.

 

Ford Mondeo Hybrid ? ekologia i klasa premium w zasięgu ręki

Ford wprowadzając nowe Mondeo na rynek zaznaczył, że wie jak grać o fotellidera w segmencie D. Auto pokazało nowoczesne oblicze marki i udowodniło,że w parze z dobrą ceną może iść świetna stylistyka, jakość inowoczesne rozwiązania. Najnowsza generacja Mondeo wybiła się ponadkonkurencję jeszcze w jednej kwestii. Ford zaoferował na liście dostępnychsilników napęd hybrydowy. Co potrafi ekologiczna wersja eleganckiegosedana?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023