Wyszukiwałeś:

most

. Znaleziono 1748 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: most

Spróbuj też wyszukać: most tylni most w małkini most rędzinie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1748 wszystkich):

Most Śląsko-Dąbrowski otwarty

W poniedziałek, 31 sierpnia wraz z pierwszymi tramwajami na mostŚląsko-Dąbrowski w Warszawie wrócił normalny ruch drogowy.Zakończył się najważniejszy etap remontu trasy tramwajowej na Trasie W-Z.

 

Nowy most na Wiśle połączy

Za cztery lata ma być gotowy most na Wiśle pomiędzy miejscowościami Kamieńi Solec. Nowa przeprawa otworzy kolejne połączenie drogowe Lubelszczyzny zMazowszem i regionem Świętokrzyskim. Budowa rozpocznie się w 2011 roku, a jejzakończenie zaplanowane jest w 2013 r.

 

Most na Wiśle pod Grudziądzem - największy obiekt północnej A1

Na całym koncesyjnym odcinku autostrady A1 będzie w sumie ponad 150obiektów mostowych, ale żaden z nich nie jest tak duży i tak trudny dozrealizowania, jak most na Wiśle pod Grudziądzem, projektowo zwany obiektemmostowym MA-91. Most pod Grudziądzem poprowadzi ruch samochodowy przez Wisłęnad terenami zalewowymi oraz drogami lokalnymi na obu brzegach rzeki. Będzie tonajdłuższa tego typu konstrukcja w Polsce. Całkowita długość obiektu,liczona w osiach skrajnych podpór, wyniesie 1 954 metry.

 

Nieprzejezdny most w ciągu DK 9 w Nagajowie

W związku z uszkodzeniem i tymczasowym zamknięciem mostu na Wiśle wNagnajowie w ciągu drogi krajowej nr 9 Radom – Ostrowiec  –Rzeszów, na terenie województwa świętokrzyskiego wprowadzonyzostał do odwołania objazd przez most w Sandomierzu.

 

Wanty trzymają Most Autostradowej Obwodnicy Wrocławia

Zakończył  się jeden  z najbardziej skomplikowanych etapów budowy  mostu na wyspie Rędzińskiej w ciągu AutostradowejObwodnicy Wrocławia A8. Most zawisł na 160 wantach – to najbardziejspektakularny moment podczas budowy tego obiektu. Cały ciężar konstrukcjiwisi na 160 wantach podwieszonych do najwyższego w Polsce pylonu, a każdawanta musi udźwignąć ciężar ponad 1600 ton.   Most wraz z całąAOW planowany jest do otwarcia dla ruchu pod koniec sierpnia.

 

Wrocławski Most Autostradowy wytrzymał

Most przez rzekę Odrę w ciągu Autostradowej Obwodnicy Wrocławia przeszedłpomyślnie najtrudniejszą i najważniejszą próbę obciążeniową.Planowane otwarcie do ruchu Mostu wraz z częścią Autostradowej ObwodnicyWrocławia od węzła Lotnisko do węzła Północ planowane jest nakoniec sierpnia.

 

Most na Odrze w Ciechanowie coraz bliżej

Most na Odrze w Ciechanowie (woj. dolnośląskie) coraz bliżej połączenia.Przeprawa, na tym etapie budowana z dwóch brzegów rzeki połączyje prawdopodobnie jeszcze w tym roku. Dobra pogoda jak na razie sprzyjawykonawcy tej inwestrycji - firmie MOSTY ŁÓDŹ S. A. Planowany terminoddania mostu do użytku, to przełom sierpnia i września 2012 r. Kosztrobót budowlanych zgodnie z umową to około 55 mln złotych.

 

Nowy most na Wiśle

Most w miejscowości Kamień otworzy kolejne połączenie drogowe Lubelszczyznyz Mazowszem i Świętokrzyskiem. Poprawi się również dostęp doterenów inwestycyjnych oraz licznych atrakcji turystycznych regionu.Powstaną szybsze i bezpieczniejsze powiązania komunikacyjne pomiędzyośrodkami centralnymi (zwłaszcza Lublinem) a pozostałymi obszarami PolskiWschodniej. Urząd Marszałkowski w Lublinie podpisał już umowę z wykonawcąna realizację projektu. Inwestycja będzie współfinansowana przezProgram Rozwój Polski Wschodniej.

 

Najdłuższy most typu extradosed w Europie otwarty

Kierowcy mogą już korzystać z przeprawy na Wiśle w Kwidzynie. To jeden znajdłuższych mostów typu extradosed na świecie – ponad 800 m,gdzie długość przęsła ma 204 m. Nowy most w Kwidzynie połączy oba brzegiWisły, zapewni szybki i bezpieczny przejazd między drogami krajowymi nr 55 i91. Dzięki przeprawie, Kwidzyn zyska połączenie przez drogę krajową nr 91 iwojewódzką 231 z autostradą A1.

 

Powstaje nowy most w Szczecinie

W Szczecinie odbyło się uroczyste wbicie łopat pod realizację projektu pn.„Połączenie mostowo-drogowe w celu skomunikowania terenówinwestycyjnych Gryfia Biznes Park”. Most Brdowski, to jedna z najbardziejoczekiwanych przepraw mostowych w Szczecinie. Ukończony w 2015 roku mostskomunikuje lewy brzeg Odry z terenami stoczniowymi na wyspie, nowymi terenamiinwestycyjnymi Gryfia Biznes Park, natomiast wszystkim szczecinianom zapewnidostęp do nowej przestrzeni publicznej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021