Wyszukiwałeś:

akcja serwisowa

. Znaleziono 276 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: "akcja serwisowa"

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 276 wszystkich):

Pierwsza akcja serwisowa bliźniaków

Na naszym rynku dopiero co zadebiutowała Toyota GT 86, a o Subaru BRZ możnapowiedzieć, że wkrótce zadebiutuje. W Stanach zaś już ma miejsce pierwsza akcja serwisowa tych modeli.

 

Kolejna potężna akcja serwisowa Toyoty

760 tysięcy egzemplarzy Toyoty RAV4, do tego 18 tysięcy Lexusów HS 250h- Toyota ogłosiła kolejną dużą kampanię serwisową, która jednak maobejmować tylko rynek amerykański.

 

Gigantyczna akcja serwisowa Jeepa

To będzie jedna z największych akcji serwisowych w historii StanówZjednoczonych. Do serwisów zostanie wezwanych w sumie aż 2,7 miliona autdwóch modeli - Jeepa Grand Cherokee oraz Jeepa Liberty.

 

Potężna akcja serwisowa BMW

Nawet 1,6 miliona egzemplarzy BMW serii 3 (E46) wyprodukowanych pomiędzy majem1999 a sierpniem 2006 zostanie wezwanych do autoryzowanych serwisówniemieckiej marki z powodu możliwej usterki przedniej poduszki powietrznejpasażera.

 

Ferrari znów ma problem z ogniem

Pamiętacie kłopoty Ferrari z samozapłonem w 458 italia? To pryszcz przy kolejnym problemie i to z wizytówką marki jakim jest LaFerrari. Szykuje się cicha akcja serwisowa...

 

Wątek na forum: Kolejna akcja serwisowa z powodu airbagów

W końcu ktoś napisał prawdę, a nie tytuły typu "5.5 miliona Toyot i Nissanów do naprawy"nLudzie nie rozumieją, że to zwykła akcja serwisowa w celu zapewniania im 100% bezpieczeństwa. Jutro mam się zamiar wybrać do salonu więc wrzucę wam jakieś info. Pozdrawiam ~Majk...

 

Bliźniacze Jeep i Dodge do serwisu

Do Polski dotarła akcja serwisowa, w ramach której do naprawy będąwzywane dwa bliźniacze model - Jeep Grand Cherokee i Dodge Durango. Naeuropejskim rynku kampania naprawcze obejmie łącznie prawie 184 tys. aut.

 

Kolejne problemy Toyoty z airbagami Takata

Największa akcja serwisowa w przemyśle motoryzacyjnym objęła już ponad 50milionów aut na świecie i wciąż nie ma końca. Kolejne potencjalnie wadliwe auta zmuszona jest przywołać na przegląd Toyota.

 

Bliźniacza akcja serwisowa Captivy i Antary

Dwa bliźniacze modele mają większość podzespołów wspólnych.Nie dziwi więc, że w razie wystąpienia jakiejś usterki, wystąpi ona w obumodelach. Tak jest właśnie w przypadku ogłoszonej akcji serwisowej dlaChevroleta Captivy i Opla Antary.

 

Lamborghini w płomieniach ? akcja serwisowa

Samochody z Sant Agata Bolognese mają ognisty temperament. Dosłownie.Lamborghini dołącza do „ekskluzywnego” grona, gdzie do tej porybrylowało Porsche 911 GT3 RS i Ferrari 458 Italia.

 

Więcej informacji? » Za mało wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać bez znaków specjalnych.

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019