Wyszukiwałeś:

lamborghini aventador

. Znaleziono 92 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: "lamborghini aventador"

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 92 wszystkich):

Lamborghini Aventador J: Takiego kabrioletu nikt się nie spodziewał

O tym, że Lamborghini zaprezentuje otwartą wersje Aventadora w Genewie mówiło się juz od dawna. Jednak nikt chyba nie spodziewał się tak radykalnie zmienionego samochodu. Oto przed Wami Lamborghini Aventador J.

 

Lamborghini: Aventador pręży muskuły w Miami

Jeśli rozmawiamy o kabrioletach to nikt nie zaprzeczy, że te samochody najlepiej prezentują się w letnim klimacie. Jeśli rozmawiamy o kabrioletachz najwyższej półki to dla nich naturalnym środowiskiem powinno byćMonte Carlo czy też Miami.

 

Lamborghini Aventador w wersji specjalnej

Aventador Natzionale. Tak będzie nazywał się najnowszy model, któryproducent z Sant'Agata zaprezentuje na targach w Pekinie.

 

Lamborghini Aventador w edycji Pirelli

Po tym jak Internet obiegły zdjęcia zamaskowanego prototypu Aventadora SV,świat motoryzacji huczy od plotek. Lamborghini na ten model każe jeszczeczekać. A na ochłonięcie proponuje specjalną wersję Aventador LP 700-4Pirelli Edition.

 

Geneva Motor Show 2015: Lamborghini Aventador LP 750-4 Superveloce

 

Lamborghini Aventador LP 750-4 już sam w sobie jest niezwykle szybkim autem. Jeśli dodamy do nazwy dwie zaledwie literki - SV (skrót od Superveloce) - auto zyskuje dodatkowe 50 KM mocy (750 KM), co się przekłada na sprint do setki w zaledwie 2,8 sekundy i 350 km/h maksymalnej prędkości.

 

Lamborghini Aventador Superveloce powstanie w wersji roadster

Aventador LP750-4 Superveloce - ten szyfr oznacza wulkan energii z 12-cylindrowego silnika 6,5 i przyspieszenie do "setki" w mniej niż 3 sekundy. A gdyby tak doświadczać tej erupcji bez dachu nad głową?

 

Lamborghini Aventador SuperVeloce Roadster - gotowy na lato

Jazda najmocniejszą wersją Lamborghini Aventadora to nie tylko korzystanie zpotężnej mocy, ale i niepodrabialny koncert 12-cylindrowej orkiestry zaplecami. Bez dachu nad głową zabrzmi to jeszcze lepiej - Włosi pokazaliwersję SuperVeloce Roadster.

 
 
 

Lamborghini Aventador LP 750-4 SV - wariacja od Vitesse AuDessus

Brytyjski tuner Vitesse AuDessus chwali się swoim najnowszym projektem nabazie Lamborghini Aventador LP 750-4 Superveloce. Motyw przewodni -włókno węglowe.

 

Więcej informacji? » Za mało wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać bez znaków specjalnych.

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023