Wyszukiwałeś:

s4 cabrio

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: "s4 cabrio"

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Wszystko o samochodach Audi A4

Audi A4 jest następcą bardzo dobrze znanego na naszym rynku Audi 80. Pierwsza generacja A4 (B5) pojawiła się na rynku jesienią 1994 roku, a po roku do sedana dołączyła niezwykle zgrabna wersja A4 Avant. Wśród dostępnych wersji A4 pojawiły się także A4 Cabrio, czyli wersja z odkrytym dachem oraz u...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Nowe Audi S4 Cabriolet

Rozpoczynające się jutro targi samochodowe w Genewie (od wczoraj udostępnionedla przedstawicieli mediów) są miejscem premiery sportowego kabrioletuAudi S4.

 

Facelift A4 cabrio

Na koniec lata, a na początek sezonu zakupowego i na targi we Frankfurcie, Audiprezentuje ostatni z gamy swoich średnich modeli poddany ujednolicającemurestylingowi.

 

Nowy silnik w RS4

Jak donosi zagraniczny magazyn "Car Magazine" powołując się nawiarygodne źródło z koncernu, nowa wersja Audi RS4 otrzyma odświeżoneportfolio silnikowe. Nowy motor będzie miał mniejszą pojemność, ale zpewnością nie ucierpi na tym moc.

 

Paryskie nowości 2008

Już za kilka dni wszystkie oczy interesujących się motoryzacją będązwrócone na Paryż i hale wystawowe, gdzie rusza kolejna edycjanajwiększej wystawy samochodowej "Mondial de l’Automobile2008". A na niej ok. 80 światowych premier oraz spora grupa modelikoncepcyjnych.

 

Nowości 2009

Rozpoczął się 2009 rok, a wraz z nim jak zwykle pojawia się pytanie, jaki onbędzie? Kryzys gospodarczy, jaki dotknął branżę motoryzacyjną, budzi sporoobaw, jednak wszyscy mają nadzieję, że aż tak źle nie będzie. Być możelekiem na całe zło okażą się nowości, jakie pojawią się na rynku wciągu najbliższych dwunastu miesięcy. A zapowiada się dość ciekawie.

 

W Audi TT wyprzedzisz szybciej niż w Ferrari!

Moc maksymalna to oczywisty współczynnik samochodu. Szybszy jest ten,która ma więcej koni mechanicznych. Jednak w codziennej jeździe odsprintu od zera do setki ważniejsza wydaje się elastyczność i siła ciągu wkażdym przedziale obrotów. O to wygrani i przegrani w rozpędzaniu sięod 80 do 120 km/h.

 

A jednak RS4?

Pojawia się i znika. Taki jest los Audi RS4, który wedługniektórych źródeł jest właśnie opracowywany.

 

Koniec produkcji Audi RS4 i RS5

Złe wieści dla fanów modeli spod znaku czterech pierścieni.Prawdopodobnie już niebawem zakończy się produkcja sportowych modelu RS4AVant oraz RS5 Coupe i Cabrio. Nie wiadomo kiedy zobaczymy następców.

 

Więcej informacji? » Za mało wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać bez znaków specjalnych.

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019