Wyszukiwałeś:

Łańcuchy

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Łańcuchy

Spróbuj też wyszukać: łańcuchy mazda łańcuchy śniegowe łańcuchy zimowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Jak używać łańcuchów śnieżnych?

Pojazd z zamontowanymi łańcuchami powinien poruszać się z maksymalnąprędkością 40 km/h. Wobec zakazu stosowania opon kolcowanych w Polsce, jestto jedyna pomoc dla kierowców podczas śnieżyc i zamieci.

 

Zimowy kodeks drogowy

Zamierzasz spędzić ferie zimowe za granicą? I na dodatek wybierasz się wgóry? Sprawdź, w których regionach Europy po przyjemnościbiałego szaleństwa trzeba wyruszać uzbrojonym w opony zimowe i jakichprzepisów trzeba tam przestrzegać. Nie wszędzie bowiem są one takiesame.

 

Jazda w śniegu

Weekendowy zmasowany atak zimy pokazał, że nawet najlepiej przygotowanysamochód może się okazać niewystarczający, by uniknąćproblemów, jakie mogą pojawić się na drogach. Dlatego prezentujemygarść najistotniejszych porad, które powinny sprawić, byśmy cało ibez niespodzianek dotarli do celu naszej podróży.

 

Łańcuchy z... materiału tekstylnego

Choć w Polsce ciężkie zimy nie są niczym nadzwyczajnym, także naszesłużby drogowe częstokroć nie radzą sobie z warunkami atmosferycznymi.Gruba warstwa śniegu na jezdni, śnieg pokrywający zajeżdżony lód,zalegające błoto pośniegowe, czy marznące opady deszczu ze śniegiem topolska rzeczywistość.

 

Łańcuchy przeciwśnieżne, czyli nie daj się zimie

Opony zimowe z kolcami to najlepsze połączenie kiedy na drodze zalega ubityśnieg i lód. W realnym świecie używać ich mogą jednak tak naprawdękierowcy ze Skandynawii. W Polsce korzystać mogą z nich kierowcy rajdowi wzawodach sportowych, dojeżdżający do odcinków specjalnych albo...rowerzyści. Alternatywnymi produktami, które poprawiają przyczepnośćauta w zimie, są w pewnym stopniu łańcuchy przeciwśnieżne, tekstylne rzepyi spraye do opon. Które z nich spisują się najlepiej?

 

BMW Seria 3: Warto kupic ten samochod

5 Kupisz to niepozalujesz chyba ze sie nieznaszi chandlaze wcisna Ci jakiegos niedobitka ktorego kupili za grosze nakladliszpachli i szukaja Losia. Jest to wytrzymaly samochod nieszanuje go jezdzenim po budowach autostrad bloto ,piach co popadnie...

 

Mandaty zimową porą

Zima to szczególnie nieprzyjemny dla kierowców czas. Trudnewarunki na drogach, szybciej zapadające ciemności utrudniają dość znaczniebezpieczne poruszanie się. Do tego dochodzą wykroczenia, typowe dla tej poryroku, za które grożą nam mandaty karne. Podpowiadamy, co należy donaszych obowiązków, a czego absolutnie nie powinniśmy czynić, aby nienarazić się na otrzymanie grzywny.

 

Linki holownicze, łańcuchy, uchwyty rowerowe też mogą być wadliwe

Nieprawidłowe oznakowanie to najczęstsze uwagi inspektorów InspekcjiHandlowej do oferowanych na rynku elementów wyposażeniasamochodów - od linek holowniczych po uchwyty rowerowe.

 

Wątek na forum: Łańcuchy z... materiału tekstylnego

Miałem okazję sprawdzić takie "łańcuchy" w praktyce i muszę przyznać że się sprawdzają dla kierowcy który potrzebuje awaryjnie mieć łańcuchy są one w sam raz. Jak by ktoś chciał to kupiłem je tutaj łańcuchy tekstylne. ~Marek

 

Zimowa jazda samochodem. O czym pamiętać?

Ferie wystartowały i potrwają kilka kolejnych tygodni. Oznacza to wzmożonyruch samochodów i większe ryzyko związane również z trudnymi warunkami. O czym warto wiedzieć, radzą eksperci bezpiecznej jazdy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020