Wyszukiwałeś:

05

. Znaleziono 12073 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 05

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12073 wszystkich):

Sportowa ewolucja Mercedesa

Topowe modele Marki Mercedes Klasy C Sports Coupe będą posiadały w swoimzestawieniu nową pozycję. Na rynek wchodzi właśnie "Evolution S",dzięki któremu młodsze grono klientów ponownie zainteresuje siętą marką.

 

Dodge a'la Volkswagen

Coraz bardziej prawdopodobne stają się spekulacje, iż to niemiecki koncernVolkswagen będzie odpowiedzialny za przygotowanie oraz produkcję małych autsprzedawanych pod marką Dodge.

 

Nowy Leon Cupra w Londynie

Seat poinformował kilka dni temu, że podczas międzynarodowych targówmotoryzacyjnych w Londynie zadebiutuje nowy Seat Leon Cupra. Dokładna data tejdługo oczekiwanej premiery to czwartek, 18 czerwca, a debiut rynkowy planowanyjest na początek 2007 roku.

 

Nowa Ibiza już w Polsce!

Nowy Seat Ibiza wjechał właśnie do Polski. Jest wieziony specjalnie do tegocelu skonstruowaną, przeszkloną ciężarówką, dzięki czemu w każdymmomencie można obejrzeć z zewnątrz nowy model hiszpańskiej marki praktyczniez każdej strony. Tourne po Polsce potrwa trzy dni.

 

Weekendowy bilans: 2.335 pijanych kierowców

Za nami długi weekend, tak więc przyszedł czas na policyjne podsumowania.

 

Wątek na forum: audi Q7 błędy

witam mam problem z Q7 mianowicie zaczeła mi mrugać kontrolka od świec żarowych a potem zablokował sie kluczyk w stacyjce przeskanowałem go vcds interfejsem ross tech oto wyniki:Wtorek,12,Lipiec,2011,17:01:45:37175 Wersja VCDS: AKP 10.6.3 Wersja danych: 20110703 pawel wisniewski -------...

 

Wątek na forum: Złapał Cię FOTORADAR?

Strona internetowa fotoradary24.pl (Złapał Cię FOTORADAR?) reklamowana przez mojeauto.pl to naciąganie ludzi. Sprawdzałem wpisując kilkanaście razy swój numer rejestracyjny pojazdu i co wyszło, że jestem recydywą w przekraczaniu prędkości. Wpisując kilkakrotnie wyszukiwarkę tego samego numeru rej...

 

VUHL 05 - superauto z Meksyku

Podczas tegorocznego Festiwalu Prędkości w Goodwood, który odbędziesię w lipcu świat pozna nowy samochód, który zamierza podbićrynek supersportowych aut. VUHL 05 to auto, które dziś wychyla się zcienia.

 

Prawie 8 tysięcy Nissanów do serwisu

Możliwe problemy z czołowymi poduszkami są powodem rozpoczęcia kampaniiserwisowej na polskim rynku, w której do autoryzowanych serwisówNissana wezwanych zostanie łącznie siedem różnych modeli tejjapońskiej marki.

 

VUHL 05 pokazany oficjalnie

Do grona drogowych bolidów dołącza kolejny samochód,którego wczoraj zaprezentowano w Londynie w siedziebie Royal AutomobileClub. Poznajcie VUHL 05.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019