Wyszukiwałeś:

082

. Znaleziono 96 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 082

Spróbuj też wyszukać: Iveco euro4 3

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 96 wszystkich):

Wzrost sprzedaży BMW M-Power

BMW zaraportowało dość znaczny wzrost sprzedaży swoich samochodów zlogo M.

 

Debiut Porsche 911 Carrera Cabrio

Porsche prezentuje wersję z otwartym dachem najnowszego wcielenia 911-tki.Auto pojawia się kilka miesięcy po premierze. W marcu 2012 roku pojawią sięmodele 911 Carrera i 911 Carrera S w wersji Cabrio.

 

Mimo wszysttko spadek

W marcu 2012 roku nastąpiło podobnie, jak w ubiegłym roku lekkie odbicie wrejestracjach nowych i używanych pojazdów użytkowych powyżej 3,5 tonyw porównaniu do nieco słabszego początku roku. Rezultat skumulowanyjest słabszy od ubiegłorocznego o tej porze o blisko jedną piątą.Zarejestrowano 4 534 nowe i używane pojazdy użytkowe powyżej 3,5t w tymautobusy. Było to więcej niż w lutym o 1 278 (39,3%) i mniej o 897 sztuk(-16,5%) niż przed rokiem. Od początku roku pierwsze rejestracjepojazdów użytkowych wyniosły 9 838 wobec 12 016 przed rokiem, coprzełożyło się na spadek o 18,1%.

 

Więcej tylko używanych

W październiku 2012 roku, według wstępnych danych CEP zarejestrowano 4 010nowych i używanych pojazdów użytkowych powyżej 3,5 tony, w tymautobusy. Było to więcej niż we wrześniuo 8,6% ale w porównaniu rokdo roku mniej o 4,2%. Spadek ten został złagodzony jedynie przezprzywóz większej liczby niż przed rokiem używanych samochodówciężarowych i autobusów. Rejestracje ciągników, któresą głównym składnikiem zagregowanej grupy pojazdów użytkowycho DMC powyżej 3,5t (stanowią 55,6%) w ostatnim miesiącu zmalały o 7,5%.

 

Więcej skarg na ubezpieczenia

W trzecim kwartale roku zwiększyła się liczba skarg na ubezpieczeniakomunikacyjne, jakie napłynęły do Rzecznika Ubezpieczonych. Jak zwykleprzewodzą tu skargi na polisy OC pojazdów mechanicznych.

 

Znamy ceny nowego Peugeota Boxera!

Polski importer samochodów marki Peugeot przedstawił obszerny cennikwszystkich wersji nowego Boxera.

 

Sprzedaż aut w Europie na plusie

Z europejskich salonów samochodowych wyjechało w listopadzie o 1,3%więcej nowych aut niż przed rokiem. Sukces został osiągnięty mimo lekkiego kryzysu na największych rynkach.

 

Jest umowa na łącznik S17 z mostem przez Wisłę w Puławach

Podpisana została umowa na wybudowanie połączenia drogi ekspresowej S17 zmostem przez Wisłę w Puławach. Nowym łącznikiem pojedziemy najwcześniej wpołowie 2018 roku.

 

Jeep ogłosił dwie akcje serwisowe dla dwóch swoich modeli

Dwa modele marki Jeep - Cherokee oraz Grand Cherokee - są bohateramidwóch akcji serwisowych amerykańskiej marki na europejskim rynku.Łącznie do europejskich serwisów wezwanych zostanie prawie ćwierćmiliona aut.

 

Nissan najszybciej zyskującą na wartości marką motoryzacyjną

Nissan pnie się do góry. W rankingu Interbrand, z 56. miejsca wubiegłym roku i z 90. miejsca w 2011 roku, japońska marka wskoczyła na 49.miejsce. Wartość marki Nissan wzrosła o 19%, do 9,082 mld dolarów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021