Wyszukiwałeś:

1 X

9 X

bls X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 1 9 bls

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Wątek na forum: Cadillac bez sukcesów w Europie

niestety są zbyt amerykańskie, choć to zapewne fajne auta. Aby odniesć sukces musieliby pojść drogą np. marki Dodge ktora przygotowała modele specjalne na rynek europejski, jak Calliber ~henio

 

Cadillac BLS już w Polsce

W ubiegły weekend w całej Europie, w tym i w Polsce, rozpoczęła sięsprzedaż Cadillaca BLS - nowego sedana klasy średniej segmentu premium.

 

Cadillac CTS z dieslem

Aby móc obecnie skutecznie rywalizować o europejskiego klienta, niezbędnywydaje się być silnik wysokoprężny. Już wkrótce diesel znajdzie siętakże w ofercie Cadillaca CTS.

 

Cadillac powraca do kombi

Już od dłuższego czasu Cadillac nie ma w swojej ofercie auta typu kombi.Teraz ma się to zmienić, a pierwszym nowym modelem z tego typu nadwoziembędzie Cadillac BLS.

 

BLS kombi także na bioetanol

Po premierze na targach we Frankfurcie Cadillac BLS kombi zadebiutuje naeuropejskim rynku już jesienią tego roku. Jako pierwszy Cadillac w Europie,BLS (także wersja sedan) oferowany będzie w wersji przystosowanej do zasilaniabioetanolem.

 

C4 na bioetanol

Na targach we Frankfurcie Citroen zaprezentuje model C4 BioFlex z zasilaniemflexfuel, czyli przystosowanej do zasilania bioetanolem.

 

Dwie amerykańskie nowości w Polsce

W piątek (7 grudnia), w warszawskim salonie Auto-Pol-Service odbyła sięprezentacja dwóch nowych modeli marki Cadillac, która na naszymrynku jest raczej niszowa. Pierwsza nowość, która przypłynęła zzaOceanu to atletyczny sedan CTS, natomiast drugi to historyczne kombi -  BLSWagon.

 

Cadillac BLS kombi: Amerykanin po europejsku

Co najwyżej przeciętny start Cadillaca na Starym Kontynencie wymusił nawładzach koncernu przygotowanie wersji bardziej proeuropejskiej. Najpierwpojawił się BLS, a od końca ubiegłego roku również BLS w wersjikombi. I to właśnie Cadillac BLS Wagon jest obecnie najbardziej europejskim"Caddym".

 

Wyzwanie dla złodzieja

Już piąty rok z rzędu brytyjska organizacja Thatcham opublikowała wynikitestów samochodów, które są najlepiej zabezpieczone przedkradzieżą oraz do których najtrudniej jest się włamać. Ponownienajlepszą marką okazało się Audi, choć bardzo dobrze wypadły też modeleCitroena.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "1 9 bls".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020