Wyszukiwałeś:

1

. Znaleziono 21478 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 1

Spróbuj też wyszukać: bmw 1 E 1 droga nr 1

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21478 wszystkich):

BMW seria 1: Przyjemny kompakt

BMW bardziej utożsamiane jest ze statecznymi limuzynami, niż z kompaktowymimodelami. BMW seria 1, które debiutowało jesienią 2004 r., wydaje sięłamać te stereotypy. Czy jednak z dobrym skutkiem dla image'u marki?

 

Odmieniony Hyundai H-1

Targi w Seulu były okazją do zaprezentowania całkowicie nowego Hyundaia H-1.Znacząco odmieniony van ma oferować więcej miejsca wewnątrz, więcejkomfortu i udogodnień dla kierowcy i pasażerów.

 

BMW seria 1 cabrio!

Rodzina serii 1 BMW już w przyszłym roku poszerzy się o czwartą wersjęnadwoziową - z otwieranym dachem. Premiera przewidziana jest na styczniowetargi w Detroit, zaś na europejskich drogach auto to pojawi się już w marcu.

 

BMW seria 1 bardziej na sportowo

BMW Concept serii 1 tii, zaprezentowany właśnie na rozpoczynającej sięwystawie samochodowej w Tokio, to pojazd, którym bawarska marka nawiązuje dosportowych genów swoich modeli z lat 60. i 70.

 

Remont DK 1, a opłaty na A-1

Od drugiej połowy lutego kierowcy muszą płacić za przejazd autostradą A-1ze Swarożyna do Rusocina, dlatego też część korzysta z drogi krajowej nr 1.Teraz ma się tam rozpocząć remont i w związku z tym powstał pomysłtymczasowego zniesienia opłat za autostradę.

 

O połowę taniej za przejazd A-1

Zakończył się spór o wysokość opłat za przejazd 25 km odcinkiemautostrady A-1 podczas remontu alternatywnej trasy – drogi krajowej nr 1.Kierowcy za podróż z Rusocina do Swarożyna zamiast 6,7 zł, zapłacą3,5 zł, czyli prawie o połowę mniej.

 

Ferrari odejdzie jeśli Formuła 1 się nie zmieni

Szef Ferrari Luca di Montezemolo przestrzega, że jeśli Formuła 1 nie uporasię z problemami i nie zmieni się odpowiednio, to w 2012 roku Ferrari możeodejść z Formuły 1.

 

Seria 1 z literką M

Według najświeższych informacji wynika, że BMW rzeczywiście przygotowujeserię 1 z emblematem M.

 

W końcu konkretnie o BMW 1 M Coupe

BMW w końcu podaje bardzo ścisłe i szczegółowe informacje dotyczącenajmniejszego dziecka w rodzinie M-Power - BMW Serii 1 Coupe.

 

Mercedes-AMG GT jako safety car Formuły 1

Dla fanów Formuły 1 to znajomy widok: gdy na torze dojdzie do wypadkualbo warunki pogodowe nie są sprzyjające, Mercedes-AMG bezpiecznie przewodzikolumnie bolidów Formuły 1. Tak jest od 25 lat.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021