Wyszukiwałeś:

10

. Znaleziono 23325 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 10

Spróbuj też wyszukać: 9 22 7

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23325 wszystkich):

Nowe obejście krajowej "10"

Rusza budowa obwodnicy m. Kobylanka, Morzyczyn, Zieleniewo w ciągu drogikrajowej Nr 10 Szczecin - Bydgoszcz o długości 10 km. GDDKiA podpisała wczwartek, 30 czerwca br. umowę z wykonawcą - firmą NCC Aktiebolag na kwotęponad 86,7 mln zł.

 

Inwestycje pod ekspresową 10

Południowa obwodnica Torunia nabiera kształtów. Budowany, 12 km odcinekzostanie włączony w ciąg przyszłej drogi ekspresowej S-10 Szczecin -Bydgoszcz - Toruń - Płońsk Ponadto na potrzeby przyszłej"ekspresówki" remontowany jest 8 km odcinek Przyłubie -MałaNieszawka i modernizowane skrzyżowanie w miejscowości Lisi Ogon.

 

S-5 i S-10 w okolicach Bydgoszczy

Rozpocznie się budowa drogi ekspresowej S-5 i S-10 na odcinku od Bydgoszczy domiejscowości Stryszek. Kontrakt o wartości ponad 60 mln zł netto zostałpodpisany pomiędzy GDDKiA a wykonawcą, firmą Budimex Dromex.

 

Skoda Fabia zwycięzcą Eco Top 10

Nowa Skoda Fabia z silnikiem 1.2 l 60 KM została wybrana najlepszym samochodemkompaktowym w Niemczech w rankingu Eco Top 10, przeprowadzonym na zlecenie ADAC.Roczne koszty eksploatacji tego wyniosły o 2169 euro mniej od kosztówHondy Civic Hybrid, która uplasowała się na drugiej pozycji.

 

10 hitów F1 w 2009 roku

Rafał Kazimierczak, dziennikarz Przeglądu Sportowego podsumował tegorocznysezon Formuły 1. O to 10 hitów tegorocznego sezonu w królowejmotosportu.

 

10 lat Federal-Mogul w Gorzycach i dalsze inwestycje

Federal-Mogul Corporation, producent technologii dla motoryzacji, świętuje10-lecie działalności swojego zakładu w Gorzycach. Firma zapowiada dalszeinwestycje w nowe urządzenia do produkcji tłoków, łożysk oraz innychtechnologii przeznaczonych do silników nowej generacji. Inwestycje będąwsparciem dla nowych kontraktów podpisanych przez firmę z wiodącymi naświecie producentami pojazdów.

 

10 lat produkcji w fabryce Toyoty w Wałbrzychu

Toyota Motor Manufacturing Poland (TMMP) jedna z dwóch polskich fabrykpodzespołów Toyoty świętuje 10-lecie funkcjonowania w Wałbrzychu.TMMP produkuje obecnie manualne i półautomatyczne skrzynie biegówi jednolitrowe silniki przeznaczone do większości wytwarzanych Europie modeliToyoty, w tym Toyoty Aygo, Yaris, Auris, Verso i Avensis.

 

10 mln aut wyprodukowanych w polskich fabrykach

Fiat Auto Poland świętuje ciekawy jubileusz. Z taśmy produkcyjnej tyskiegozakładu zjechał 10-milionowy samochód. Tyle aut powstało w 41-letniejhistorii fabryk w Bielsku-Białej i w Tychach.

 

ZF: Nie potrzebujemy 10. biegu

Kilku producentów, wśród których jest Volkswagen pracujenad  10-biegową skrzynią automatyczną. Niemiecka firma ZF z kolei niema zamiaru brać udziału w wyścigu o 10 bieg.

 

Wątek na forum: Auto do 10 tysięcy - propozycje do oceny

Cześć,nnproszę o pomoc w wyborze pierwszego samochodu do 10 tysięcy złotych. Będę głównie dojeżdżał do pracy, raz-dwa w miesiącu wybiorę się w dłuższą trasę. W sumie miesięcznie jakieś 500 km. Zależy mi przede wszystkim na niskiej awaryjności. Wstępnie wybrałem te 3 oferty:nnMazda 323f MazdannMi...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019