Wyszukiwałeś:

1000MB

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 1000MB

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

 

Koncept sprzed lat

Cechą charakterystyczną największych targów motoryzacyjnych są m.in.pojazdy koncepcyjne, które bądź to stanowią bezpośrednią zapowiedźnowego modelu, bądź też prezentują bliżej nieokreśloną nową linięstylistyczną marki. Nie wszystkie jednak miały możliwość ujrzeć światłodzienne.

 
 

Skoda 1000MB

 

W 1964 roku Skoda zaprezentowała model 1000MB, będący odejściem od klasycznej konstrukcji poprzednika - pierwszej Octavii. Auto okazało się wielkim sukcesem i w ciągu 6 lat produkcji przyciągnęło prawie pół miliona klientów z całego świata.

 

Skoda 1000MB - czechosłowacka rewolucja

Panuje opinia, że dzisiejszą pozycję w samochodowym świecie Skodazawdzięcza tylko połączeniu z koncernem Volkswagen Group. Jednak w latach 90.Niemcy dobrze wiedzieli kogo biorą sobie za partnera - czeski producent od lattworzył świetne, zaawansowane technicznie auta, a jednym z jegonajważniejszych dzieł jest Skoda 1000MB z 1964 roku.

 

Skoda S781 - Volkswagen Golf z Czechosłowacji

Bezpieczeństwo, funkcjonalność, prostota konstrukcji - to zalety napędu naprzednie koła, ktore skłoniły Skodę do stworzenia 35 lat temu prototypuS781. Ewoluował on w dobrze znaną "Favoritkę", która poupadku komunizmu zalała drogi Europy Środkowej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019