Wyszukiwałeś:

100EX

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 100EX

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Rolls-Royce cabrio

Rolls-Royce oficjalnie potwierdził zamiar wytwarzania nowego modelu w wersjicabrio, którego premiera rynkowa miałaby miejsce w 2007 roku.

 

Phantom zrzuca dach

Już niebawem, bo 7. stycznia 2007 roku na salonie samochodowym w Detroit,brytyjska marka Rolls-Royce przedstawi nowego, "aluminiowego"kabrioleta zbudowanego w oparciu o studyjny model 100EX. Seryjna produkcjaPhantoma Drophead Coupe rozpocznie się latem.

 

Baby-Rolls w pełnej okazałości

Kiedy wczoraj przedstawialiśmy pierwsze szczegóły o czwartym modelu wgamie Rolls-Royce'a, nie znaliśmy jeszcze jego dokładnego wyglądu. Dziśbrytyjski koncern, należący obecnie do BMW, opublikował już pierwszezdjęcia swej nowości.

 
 

Dodatkowe 633 mln euro dla Polski

Polska, Republika Czeska i Słowacja podzielą między sobą dodatkowy 1 mldeuro z funduszy strukturalnych w latach 2011-2013. Polska dostanie z funduszystrukturalnych dodatkowe 633 mln euro, Republika Czeska 237 mln euro a Słowacja138 mln euro.

 

Firmy z branży motoryzacyjnej mają szansę na dotacje

Firmy z branży motoryzacyjnej mają szansę na pozyskanie dodatkowych funduszyna finansowanie swojej działalności badawczo-rozwojowej. W dobiewyczerpujących się dotacji unijnych, w perspektywie finansowej 2007-2013,korzystanie ze środków dostępnych w ramach inicjatyw KomisjiEuropejskiej, jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla polskichprzedsiębiorców z różnych sektorów – podkreślająeksperci firmy doradczej Deloitte.

 

Rolls-Royce i silnik V16

Brytyjska marka produkująca ekskluzywne limuzyny rozważa wprowadzenie na rynek dwóch nowych modeli. Pierwszy z nich to roadster, zaś drugi ma być... SUVem.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019