Wyszukiwałeś:

101EX

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 101EX

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Wątek na forum: Rolls-Royce 101EX

Kubuś puchatek takim jeździ!!! Haahahahahaheheh :D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D;D:D:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD:D::D:D ~PurchatekPL

 

Rolls-Royce 101EX: Limuzyna w coupe

Na Salonie Samochodowym w Genewie Rolls-Royce Motor Cars zaprezentujeswój eksperymentalny model 101EX. Auto ma kreować nową liniębrytyjskiej marki zgodnie z duchem XXI wieku.

 

Dłuższy Rolls-Royce Phantom w Europie

Firma Rolls-Royce Motor Cars zapowiedziała, że model luksusowej limuzynyPhantom z przedłużoną płytą podłogową będzie niebawem dostępny wEuropie. Zaprezentowanego na tegorocznej wystawie samochodowej w Genewie'Rollsa' początkowo chciano sprzedawać tylko w krajach na Środkowym i DalekimWschodzie.

 

Nowy Rolls w 2009 roku

W ciągu następnych czterech lat, na rynku powinien pojawić się nowy modelluksusowej marki Rolls-Royce. Brytyjski producent ma nadzieję, że dziękiniemu uda się podbić rynek europejski.

 

Rolls-Royce Coupe na drogach

Niestety na razie tylko jako zamaskowany prototyp. Na pierwszy rzut oka mogłosię wydawać, że samochód prezentowany na zdjęciu to Rolls-RoyceDrophead Coupe. Mamy tu jednak do czynienia z pojazdem o nazwie Rolls-RoyceCoupe.

 

Rekordowy rok Rolls-Royce

Zeszły rok był dla producenta samochodów Rolls-Royce wyjątkowo udany.Brytyjska marka sprzedała najwięcej samochodów z ostatnich czterechlat, a w ubiegłym roku wskaźnik osiągnął poziom 1.010 egzemplarzy.

 

Baby-Rolls w pełnej okazałości

Kiedy wczoraj przedstawialiśmy pierwsze szczegóły o czwartym modelu wgamie Rolls-Royce'a, nie znaliśmy jeszcze jego dokładnego wyglądu. Dziśbrytyjski koncern, należący obecnie do BMW, opublikował już pierwszezdjęcia swej nowości.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019