Wyszukiwałeś:

102

. Znaleziono 818 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 102

Spróbuj też wyszukać: scenic 102 KM

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 818 wszystkich):

Daewoo-FSO Nubira: Całkiem niezly, rodzinny samochód, tylko już z innej epoki.

3.5 Jeżeli miałbym komuś polecić samochódrodzinny, znalazłbym dzisiaj zdecydowanie lepsze egzemplarze niż Nubira...Ale gdybym polecał 10 latemu, to bogadszy o doświadczenia z tym samochodem,śmiało poleciłbym nubire. Bagażnik mimo, że żle wyprofilow...

 

Wątek na forum: 2 Leóny w Barcelonie

TEN SAMOCHOD JEST FANTASTYCZNY. ~SYLWIA

 

Wysoko-oktanowa benzyna od BP

BP wprowadza właśnie do sprzedaży na rynek brytyjski najbardziejzaawansowaną i wydajną benzynę, jaka do tej pory była sprzedawana. Pod takimhasłem promowane jest nowe paliwo o liczbie oktanowej równej 102.

 

Trasy alternatywne nad morze

Województwo zachodniopomorskie w okresie wakacyjnym odwiedza corocznieok. 2 mln turystów, aby ułatwić poruszanie się wyznaczono trasyalternatywne prowadzące nad morze.

 

Remont na 102 w Kołobrzegu

Ruszyła przebudowa części drogi wojewódzkiej nr 102 w Kołobrzegu.Wartość umowy na roboty budowlane wynosi prawie 8 mln zł. Zadanie jestdofinansowywane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego WojewództwaZachodniopomorskiego na lata 2007 - 2013.

 

Dofinansowanie dla „102-ki” w Kołobrzegu

Ponad 12 mln zł dofinansowania z UE przeznaczono na przebudowę drogiwojewódzkiej nr 102  w Kołobrzegu. Zakończenie przebudowyplanowane jest na 15 czerwca przyszłego roku.

 

Zachodniopomorskie drogi w budowie

Zachodniopomorscy drogowcy wchodzą na kolejny plac budowy. 18 listopadazainaugurowali przebudowę drogi wojewódzkiej nr 203 na odcinku Koszalin– Iwięcino. Koszt przebudowy drogi Koszalin – Iwięcino wyniesieblisko 40 mln złotych. Przebudowa potrwa około dwa lata.

 

Obwodnica Trzebiatowa na 102

Kosztem blisko 26 mln zł powstaje obwodnica Trzebiatowa w ciągu drogiwojewódzkiej nr 102 (województwo zachodniopomorskie). Realizacjaprojektu rozpoczęła się w sierpniu br., a jej zakończenie planowane jest nakoniec 2011 roku.

 

Zachodniopomorskie szykuje sie do remontu nawierzchni betonowych

Zachodniopomorski ZDW przygotowuje się do dwóch nietypowych inwestycji -chodzi o przebudowę dwóch odcinków drógwojewódzkich, które powstały w czasie wojny i zostały wykonane zpłyt betonowych - fragment „berlinki” czyli drogi nr 142 i odcinekdrogi wojewódzkiej nr 102 Wolin-Międzyzdroje-Dziwnów.

 

Wątek na forum: Czym się różnią

Witam , posiadam volvo v40 z 1997 roku z uszkodzonym silnikiem 90KM . posiadam również silnik 102 KM z 2000 roku i chcę wiedzieć czy m się różnią i czy mogę zamienić te silniki. ~Mateusz

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019