Wyszukiwałeś:

107 X

HDI X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 107 HDI

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Wątek na forum: Picanto z dieslem

ciekawe, czy bedzie choć troche tak dobry jak na przyklad 1,4 hdi z peugeota 107, albo multijet z pandy ~jerry

 

Citroen C1 z dieslem

Mały Citroen, Peugeot 107 i Toyota Aygo wyjeżdżają z jednej fabryki."Cytryna" jako pierwsza dostaje silnik wysokoprężny.

 

Peugeot 107: Mały lew

Peugeot 107 to ostatni reprezentant tzw. "Trojaczków z Kolina",który pojawił się na polskim rynku. Mimo że samochód jestniemal identyczny jak bracia Toyota Aygo i Citroen C1, w momencie debiutu byłsprzedawany jako jedyny z tej trójki z silnikiem wysokoprężnym.

 

Supertest Ekonomii 2008

W tegorocznej, piątej już edycji Supertestu Ekonomii, któryprzeprowadzony zostanie 11 czerwca, zadebiutują dwie marki: rozpoczynającawłaśnie działalność na polskim rynku po krótkiej przerwie Mazda orazSeat. Łącznie na starcie stanie maksimum 10 samochodów.

 

Peugeot 206 powraca

Choć na rynku już od dłuższego czasu dostępny jest Peugeot 207, to jednakfrancuski koncern nie zamierza jeszcze definitywnie rozstać się z jegopoprzednikiem. Już wkrótce oferta małych aut z lwem na masce powiększysię o model 206+.

 

Z Warszawy do Poznania za 35 zł

Tylko 35 zł i 14 groszy kosztowało paliwo do Opla Zafiry 1.6 CNG zużyte nanieco ponad 330 km dzielących Warszawę i Poznań podczas VII SupertestuEkonomii

 

Peugeot 107: Facelifting francuskiego mieszczucha

Peugeot zaprezentował nową wersję modelu 107. Samochód przeszedł facelifting i jak zapewnia producent jest jeszcze lepiej przygotowany do walkiw miejskiej dżungli.

 

Wątek na forum: Peugeot 107: Mały lew

Pomimo że trojaczki z kolina są technologicznie identyczne i niebędzie tutaj różnic w awaryjności tych aut. To uważam że warto wybrać toyote z tego względu iż najmniej straci ona na wartości przy odsprzedaży. A jeśli chodzi o wybór silnika to niema potrzeby inwestowania w silnik HDI gdyż ...

 

Laboratrium kontra rzeczywistość

Wyniki spalania samochodów, zamieszczane przez producentów wbroszurach reklamowych i katalogach, nijak mają się do rzeczywistości. Topewnik. Ale które modele są najbliżej danych wygenerowanych w laboratoriach?

 

5-letnia gwarancja i 81 tys. zł - znamy ceny odnowionego Peugeota 508

Zadebiutował oficjalnie w sierpniu na wystawie w Moskwie. Teraz wjeżdża dosprzedaży na polskim rynku. Odświeżona wersja Peugeota 508 będzie w Polscekosztować od 81 tys., a kombi 508 SW od równych 100 tys. zł.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "107 HDI".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018