Wyszukiwałeś:

107

. Znaleziono 266 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 107

Spróbuj też wyszukać: 107 pegout peugeot 107 w 107

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 266 wszystkich):

Wszystko o samochodach Peugeot 107

Peugeot 107 jest najmniejszym modelem w gamie francuskiego koncernu. Wytwarzany jest w jednej fabryce wspólnie z Citroenem C1 i Toyotą Aygo. Jego premiera rynkowa miała miejsce w 2005 roku, zaś w Polsce Peugeot 107 w sprzedaży pojawił się wraz z początkiem 2006 r. Poprzedni najmniejszy Peugeot, m...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Wątek na forum: Peugeot 107: Wyścigowe lwiątko

sportowe mini to jeszcze rozumim, ale peugeot 107, to tak samo jakby zrobili sportowa wersje maluszka ~dessu

 

Wątek na forum: Peugeot 107

Dobra furka. ~107

 

Peugeot 107: Mały lew

Peugeot 107 to ostatni reprezentant tzw. "Trojaczków z Kolina",który pojawił się na polskim rynku. Mimo że samochód jestniemal identyczny jak bracia Toyota Aygo i Citroen C1, w momencie debiutu byłsprzedawany jako jedyny z tej trójki z silnikiem wysokoprężnym.

 

Peugeot 107: Wyścigowe lwiątko

Peugeot wprowadza do sprzedaży specjalną edycję wyposażeniową dla swojegonajmniejszego modelu 107. Teraz każdy właściciel małego lwiątka będziemógł dodać odrobinę agresji w wyglądzie auta dzięki pakietowi sportowemu"Street Racing".

 

PSA odmładza "maluchy"

Koncern PSA Peugeot Citroen postanowił odświeżyć gamę swoich najmniejszychmodeli. Francuskie bliźniaki ze słynnych "Trojaczków zKolina" (Citroen C1, Peugeot 107 i Toyota Aygo) wyróżniają sięteraz bardziej charyzmatycznymi przednimi zderzakami i grillem.

 

Powstanie rondo na krajowej trójce

Jest szansa na to, że jeszcze w tym roku ogłoszony zostanie przetarg nabudowę nowego ronda na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 3 z drogamiwojewódzkimi nr 107 i 108 niedaleko wyspy Wolin. W tym miejscu,szczególnie w lecie często dochodzi do wypadków.

 

Peugeot i Citroen z podobnymi problemami co Toyota

Problem "uciekającego" pedału gazu może dotyczyć nie tylko autmarki Toyota. Na przeprowadzenie akcji serwisowej zdecydował się właśniefrancuski koncern PSA Peugeot Citroen, którego modele 107 i C1 sąwytwarzane w czeskiej fabryce w Kolinie razem z Toyotą Aygo.

 

Peugeot 107: Facelifting francuskiego mieszczucha

Peugeot zaprezentował nową wersję modelu 107. Samochód przeszedł facelifting i jak zapewnia producent jest jeszcze lepiej przygotowany do walkiw miejskiej dżungli.

 

Odmłodzony Peugeot 107 debiutuje w Polsce

Polski importer marki Peugeot wprowadza właśnie do sprzedaży model 107, który poddany został faceliftingowi. Auto będzie dostępne na polskim rynku tylko z jednym silnikiem.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019