Wyszukiwałeś:

108

. Znaleziono 174 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 108

Spróbuj też wyszukać: 108 vito zachodnio pomorskie 2003rok vito 108

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 174 wszystkich):

Citroen Xsara: Przyjemny samochód dla młodych kierowców:)

4 Przyjemny samochód dla młodych kierowców:)

 

Wątek na forum: Actros z poszerzonymi oponami

opony brigistone to najgorsza opona jaka może byc sa strasznie twarde no i ślizgie meczyłem sie na nich troche kilometrów ~bzyk

 

Powstanie rondo na krajowej trójce

Jest szansa na to, że jeszcze w tym roku ogłoszony zostanie przetarg nabudowę nowego ronda na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 3 z drogamiwojewódzkimi nr 107 i 108 niedaleko wyspy Wolin. W tym miejscu,szczególnie w lecie często dochodzi do wypadków.

 
 

Włocławska „jedynka” uzyskała 108 mln zł dofinansowania

Projekt „Przebudowa drogi krajowej nr 1 w granicach administracyjnychmiasta Włocławek" otrzymał unijne dofinansowanie w wysokości prawie108,5 mln zł. Całkowita wartość projektu to 285 mln zł.  Projektpolega na przebudowie arterii na odcinku o długości niemal 11 km zwyłączeniem fragmentów i obiektów wcześniej przebudowanych donośności 115 kN/oś.

 

Na Pomorzu Zachodnim powstają nowe obwodnice

Na drogach Pomorza Zachodniego w kilku miejscach trwają prace budowlane.Powstają obwodnice: Nowogardu, Parłówka i Miękowa.Podróżujący muszą uważać na utrudnienia w ruchu.

 

Peugeot 108 naśladuje starszego brata

308 już od kilku tygodni na rynku stara się przyciągnąć do siebieklientów. Z tego powodu we francuskim koncernie postanowili odświeżyćnajmniejszy model w gamie. Recepta jest prosta dać światu mniejszą wersję308.

 

Citroen C1 z odważną stylistyką

Francuzi pokazali swój najnowszy model, szykowany na targi w Genewie. C1prezentuje dość dziwaczną stylistykę, o której zdecydowanie możnapowiedzieć, że jest odważna.

 

Cztery gwiazdki dla trojaczków z Kolina

Trojaczki z Kolina - Toyota Aygo, Citroen C1 oraz Peugeot 108 - zdobyły czterygwiazdki w testach zderzeniowych Euro NCAP. Wynik dobry, choć niewielezabrakło do pełni szczęścia i wyniku pięciogwiazdkowego.

 

Euro NCAP: Tylko jeden na piątkę

Wprowadzone ostatnio zmiany w ocenianiu modeli poddanych testom zderzeniowymsprawiły, że znowu trudniej jest uzyskać maksymalny, pięciogwiazdkowy wynik.W ostatniej grupie Euro NCAP przyznało tylko jedną taką ocenę - Mercedesowiklasy GLA.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018