Wyszukiwałeś:

11

. Znaleziono 20957 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 11

Spróbuj też wyszukać: droga krakowa 11 11 Jastrowie-Podgaje droga kajowa 5

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20957 wszystkich):

WABCO - kolejne 11 mln USD

WABCO zainwestuje do 2010 roku 11 mln USD oraz utworzy 150 miejsc pracy w swoimzakładzie we Wrocławiu. Obecnie zakład zatrudnia powyżej 1 200 osób,w tym 50 inżynierów centrum R&D.

 

Plany dla ekspresowej "11" na wybrzeżu

Trwają prace projektowe nad dostosowaniem drogi krajowej nr 11 do parametrówdrogi ekspresowej na odcinkach: Koszalin-Kołobrzeg oraz od Koszalina do granicwojewództwa.

 

11. Forum Gazowe 2007

W dniach 8-9 marca w Warszawie odbędzie się 11. już edycja Forum Gazowego.Jest to zdecydowanie najważniejsze coroczne spotkanie branży LPG, CNG i LNG wPolsce i Europie oraz jedno z najważniejszych na świecie.

 

10 mln dla obwodnicy Ostrowa

Ostrów Wielkopolski otrzyma 10 mln zł z budżetu państwa na budowęobwodnicy. Za dofinansowaniem głosowali wszyscy parlamentarzyści z regionu.Dzięki inwestycji zmieni się przebieg dróg krajowych nr 11, 25 i 36,które obecnie biegną przez centrum miasta co powoduje mieszanie sięruchu lokalnego z ruchem tranzytowym.

 

Chrysler zlikwiduje 11 000 stanowisk

Firma Cerberus, która nie tak dawno temu odkupiła od koncernu Daimler AGudziały w marce Chrysler szykuje się do likwidacji około 11 000 stanowiskpracy. Modyfikacjom poddany zostanie także cały system produkcji w pięciuamerykańskich fabrykach.

 

Wakacje na DK 11

Właśnie rusza remont popularnej w sezonie wakacyjnym nadmorskiejkrajówki – DK 11. W ubiegłym tygodniu GDDKiA przekazała placbudowy DK 11 na 11,7 km odcinku. Okazuje się, że to nie koniecutrudnień….

 

Zamknięta DK 11 Lubliniec - Tworóg

Od 11 czerwca br. zamknięty został odcinek DK 11 Lubliniec –Tworóg (dł. 6,7 km) ze względu na prowadzenie remontu DK11.

 

Będzie bezpieczniej na DK11 i 25

W związku z planowaną przebudową skrzyżowań na drogach krajowych nr 11 i 25w Bobolicach w województwie zachodniopomorskim, powstaną nowe ronda,które mają zwiekszyć bezpieczeństwo podróżujących.

 

Remont DK11 w Bobolicach, będą utrudnienia na trasie nad morze

Trwa przetarg na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego w Bobolicach na drodzekrajowej nr 11. Prace rozpoczną się w sierpniu tego roku, a zakończą się dopołowy czerwca przyszłego roku. Kierowców czekają utrudnienia w ruchu.

 

Jedenastka Tworóg ? Pusta Kuźnica po remoncie

Zakończone zostały główne roboty, związane z remontem drogi krajowejnr 11 pomiędzy Pustą Kuźnicą  a skrzyżowaniem z drogą powiatową do Krupskiego Młyna w Tworogu. Przywrócono docelową organizację ruchu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019