Wyszukiwałeś:

chevrolet X

orlando X

. Znaleziono 108 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: chevrolet orlando

Spróbuj też wyszukać: orlando chevrolet orlando 1 8 chevrolet renault lattitude

Twoje wyniki wyszukiwania (101 - 108 z 108 wszystkich):

Przegląd paryskich nowości

Do rozpoczęcia największej imprezy motoryzacyjnej drugiego półrocza,nie tylko w Europie, ale chyba i na całym globie, czyli wystawy Mondial deL'Automobile Paris, pozostał niemal dokładnie miesiąc. W związku z tym corazwięcej producentów zdradza, czym będzie chciało przyciągnąćzwiedzających do swoich stoisk w paryskich halach wystawowych.

 

Odświeżona Captiva

Wśród kilku nowości na stoisku Chevroleta na targach motoryzacyjnych wParyżu pojawi się także odnowiona wersja SUV-a Captiva. Do sprzedaży autotrafi wiosną przyszłego roku.

 

Cztery światowe premiery Chevroleta

 

Michael Simcoe, dyrektor wykonawczy oraz designer prezentuje cztery światowe premiery Chevroleta: Orlando, Cruze, Aveo oraz Captiva - mojeauto.tv

 

Nowości 2011

Już za parę dni początek 2011 roku. Nowy rok, jak zwykle, przynosi nam sporonowości. Nie inaczej jest i w branży motoryzacyjnej, która poprzełamaniu kryzysu szykuje dla nas wiele mniej lub bardziej ciekawych premier.Poniżej prezentujemy listę tych nowości i okres, kiedy wjadą one na polskirynek.

 

Przegląd atrakcji wyprzedażowych rocznika 2012

W mediach często pojawia się temat końca świata. Majowie jednak w reklamieToyoty mówią, że odwołują zapowiadany kres ludzkości z powoduwyprzedaży rocznika 2012 japońskiego producenta. Nie tylko Toyotaprzygotowała promocje na modele z rocznika 2012. Sprawdziliśmy jak polscyimporterzy kuszą nas zakupem auta z roku produkcyjnego 2012.

 

Nowe auta też się psują. Sprawdź, które najczęściej

Wyższy koszt zakupu nowego samochodu jest rekompensowany spokojem jegoużytkowania nawet przez kilka lat. Tak przynajmniej uzasadnia kupno auta narynku pierwotnym wiele osób. Nic tylko lać paliwo, od czasu do czasupojawiać się w serwisie i bezstresowo jeździć. Niestety, taka sielanka niezawsze ma miejsce. Nowe samochody także zdarzają się z fabrycznymi wadami,które mogą unieruchomić nas, a nawet zagrozić naszemu bezpieczeństwu.

 

Wątek na forum: Wymontowanie siedzeń 3-go rzędu

Jak istnieje możliwość wymontowania siedzeń 3-go rzędu to bardzo proszę o info na mail [email protected] Z góry bardzo dzięki ~misiek

 

Wątek na forum: Zestaw naprawczy opon zamiast zapasu bądź dojazdówki

Jeżdżę dużo za granicę i tylko raz miałem przypadek, że opona została przebita. Wtedy miałem zapas. Teraz jeżdżę z zestawem naprawczym, dodatkowo uzupełnionym o pomoc assistance na drodze. Jak dotąd, mając opony w dobrym stanie nie musiałem korzystać z obu "pomocników". Miejsca w bagażn...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "chevrolet orlando".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023