Wyszukiwałeś:

12

. Znaleziono 21816 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 12

Spróbuj też wyszukać: bolechowo E372 342

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21816 wszystkich):

Wątek na forum: Odnawiają DK 12 Głogów- Serby

może GDDiKA zaprojektuje wreszcie obwodnice w ciągu 12. najlepiej jako S-12 aby była już na przyszłość. Ilość pojazdów z Północy na Południe przez Leszno i Głogów zwiększa się w dużym tempie. Oczywiści było by najlepiej jakby GDDiKA pomyślała nad przedłuzeniem S-12 do Krzyżowej, ale tutaj chyba j...

 

Solarisy we Frankfurcie

Dla polskiego producenta autobusów z Bolechowa, firmy Solaris szykuje siękolejny intratny kontrakt zza granicy. Tym razem zamówienie na 37 egzemplarzyUrbino 12 pochodzi z Frankfurtu nad Menem.

 

Piotrków: Koniec remontu Sulejowskiej

Pod koniec listopada bieżącego roku została oddana do użytku ulicaSulejowska w Piotrkowie Trybunalskim. Wyremontowana przez firmę Skanska ulicastanowi fragment drogi krajowej nr 12.

 

Lublin: Węzeł gotowy po 21 latach

W ubiegłym tygodniu oddano do użytku dwie ostatnie łącznice węzłaPoniatowskiego w Lublinie, gdzie przecinają się drogi krajowe nr 12, 17 i 19.Tym samym zakończyła się realizacja ważnej inwestycji prowadzonej od 1987roku.

 

Odnawiają DK 12 Głogów- Serby

11 września podpisano umowę i przekazano plac wykonawcy odnowy drogi krajowejnr 12 na odcinku Głogów – Serby. W związku  zprowadzonymi  robotami użytkownicy  ruchu  napotkają utrudnienia. Prace potrwają do połowy grudnia br.

 

Powstanie obwodnica na przygranicznej DK 12

Po wieloletnich przygotowaniach podpisano umowę na budowę obwodnicy miastaŁęknica w ciągu drogi krajowej nr 12. Wykonawca ma 1,5 roku na zrealizowanieinwestycji. Prace pochłoną niemal 64 mln zł.

 

DeLorean DMC-12: Legenda wiecznie żywa

W historii motoryzacji jest kilka przypadków producentów,którzy nie wystawili zbyt szerokiej gamy modelowej do sprzedaży, a ichsamochody jeszcze za życia stały się żywymi legendami. Niewątpliwie jednymz takich samochodów jest DeLorean DMC-12, który ostatnioznów dał o sobie znać.

 

Strongman pobił rekord Guinnessa z 12 Nissanami Note

Nie, tym razem nie chodzi o Mariusza Pudzianowksiego, gdyż ten strongmanem juz nie jest i katuje się na sparingach szykując się do kolejnej walki w ringu.Jednak jego kolega Zydrunas Savickas przeciągnął 12 Nissanów Note ustanawiając rekord Guinnessa.

 

Elektryczny Solaris zachwycał w Brunszwiku

Wczoraj w Brunszwiku Solaris zaprezentował elektryczny autobus Urbino 12.Samochód przejechał dwukrotnie trasę pokazową i wyruszył naregularny kurs linii M19.

 

Nowa organizacja ruchu na krajowej 12.

Na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 12 (obwodnica Szprotawy) oraz drogiwojewódzkiej 297 (kierunek Kożuchów), została wprowadzona nowa,stała organizacja ruchu, polegająca na zmianie pierwszeństwa przejazdu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019