Wyszukiwałeś:

iq

. Znaleziono 118 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: iq

Spróbuj też wyszukać: IQ TOYOTA iq wg ceny

Twoje wyniki wyszukiwania (111 - 118 z 118 wszystkich):

Pierwszy taki Jaguar w historii

Targi we Frankfurcie rozpoczęły się dziś już na dobre. To na tej impreziemotoryzacyjnej poznaliśmy pierwszego SUVa Jaguara. Oto C-X17 Sports CrossoverConcept.

 

Koniec małego Astona

Pod koniec zeszłego tygodnia władze marki Aston Martin postanowiły podjąćdecyzję o zakończeniu produkcji modelu Cygnet. Kilka godzin temu koncernoficjalnie potwierdził tą decyzje.

 

Wątek na forum: Łatwiej sprawdzimy używany samochód

Oby szybko wdrożono system i oby nie pozostał sam projekt nigdy nie wdrożony do użytku . ~iq

 

Najbardziej niezawodne auta - raport TUV 2014

Modele niemieckich producentów oraz Toyota to najwięksi zwycięzcynajnowszej edycji raportu usterkowości przygotowanego na podstawie badańtechnicznych przeprowadzonych przez specjalistów z TUV, czyliniemieckiego Urzędu Dozoru Technicznego. Najmniej usterkowym samochodemosobowym okazał się Opel Meriva.

 

Te auta Cię nie zawiodą, czyli Dekra 2014

Niemieccy specjaliści od badań technicznych z firmy Dekra opublikowali kolejnyraport awaryjności, w którym uwzględnione zostały wyniki badań naponad 15 milionach samochodów z dwóch minionych lat. Zobacz, najakie awarie i przy jakim przebiegu jest narażony Twój model.

 

Aston Martin Cygnet z Chin

Kilka dni temu w sieci pojawiły się zdjęcia modelu Dojo Pioneer i szybkoobiegły świat. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, żesamochód wygląda jak kopia Astona Martin Cygnet.

 

Jaguara F-Pace zobaczymy jesienią

Jaguar szykuje SUVa i to wiadomo już od momentu, gdy Brytyjczycy pokazaliświatu koncepcyjny model C-X17. Teraz już wiemy kiedy auto zostanieoficjalnie zaprezentowane światu.

 

Kolejna zapowiedź Jaguara F-Pace

Brytyjska marka przedstawia kolejne wideo podgrzewające atmosferę przed jesienią. Crossover F-Pace zadebiutuje prawdopodobnie na targach we Frankfurcie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019