Wyszukiwałeś:

122

. Znaleziono 369 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 122

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 369 wszystkich):

Citroen Berlingo: Moja wlasna ocena citroena berlingo wersji od 2002 i 2008

4.5 Gdyby nie jakosc serwisowania i drobneniedociagniecia w stylu malowana galka biergow po 10tys km powycierana,plastikowa oslona silnika ktora kazdy wczesniej lub pozniej zniszczy auto wartezakupu.Duza przestrzen bagazowa, wiele miejsca w srodku.

 

Wątek na forum: Premier o budowie A2 do Świecka

skąd pochodzi premier, a myslalem ze jest bardziej w porzadku,a tu widze, ze kazdy dba o interesy lokalne - droga do Torunia, autostrada kolo Gorzowa, szkoda ze zaden nie pochodzi z okolic Gdanska, pewno budowa A1 juz by dawno ruszyla ~taaa, bo to niedaleko Gorzowa

 

Wątek na forum: 7-biegowy Golf

DROGIE MISIE Z MOJEAUTO,PL BARDZO WAS PROSZE O TEST GOLFA V 1.4 TSI 122 KM. NOWY SILNIK A JESZCZE NIE MA POLSKICH TESTOW NIGDZIE A GDZIE MAM SZUKAC JAK NIE TUTAJ ;) NAJBARDZIEJ CHODZI MI O SREDNIE SPALANIE BO TO 6.3 CO PODAJE PRODUCENT NIE CHCE MI SIE WIERZYC... A MAM POWAZNY ZAMIAR KUPIC TAKIEGO...

 

Wątek na forum: Ford C-Max: DSG na celowniku

vw touran z silnikiem 1,4 TSI 122 KM i skrzynia DSG i ten fordzik z powershitem nie ma żadnych szans z nim ~hans

 

122 km autostrad w tym roku

Na wtorkowym posiedzeniu Rady Ministrów przedstawione zostało podsumowaniedziałań za rok 2004, dotyczące budowy autostrad i dróg ekspresowych, atakże zaprezentowano plan na 2005 r. i zamierzenia na 2006 r.

 

Remontów na zachodnim wybrzeżu c.d.

Umowy o łącznej wartości prawie 650 mln złotych zawarto w woj.zachodniopomorskim w latach 2004-2006 w ramach Zintegrowanego ProgramuOperacyjnego Rozwoju Regionalnego. Prawie 200 mln zł przeznaczono namodernizację i rozbudowę regionalnego układu transportowego (z czego 150 mlnpokrytych ze środków UE).

 

Valeo inwestuje 122 mln

Valeo w swojej fabryce w Czechowicach-Dziedzicach zainwestuje ponad 122 mln złw produkcję rozruszników i alternatorów. Powstanie 500 nowych miejsc pracy.

 

S3 "Klucz" - "Pyrzyce" można jechać

W dniu 26 maja 2010 roku zostanie udostępniony dla ruchu odcinek"Klucz" - "Pyrzyce" drogi ekspresowej S-3. Odcinek ten jestczęścią projektu budowy drogi S-3 na odcinku Szczecin – GorzówWielkopolski. Uruchamiany odcinek o długości 28,2 kilometra umożliwibezpieczny i komfortowy dojazd z podszczecińskiego węzła „Klucz”na autostradzie A-6 do zlokalizowanego na przecięciu z drogąwojewódzką numer 122 węzła „Pyrzyce” położonego wrejonie miejscowości Parnica.

 

Wątek na forum: Wyższy VAT to droższe ubezpieczenia

to źe wszystko pójdzie do góry po podwyżce vatu wiadomo, ale ten jeden punkt procentowy to tak naprawdę niewielka podwyżka - np. przy cenie polisy 100 zł netto, czyli 122 zł obecnie, wyższy VAT będzie nas kosztował raptem 1 zł. Przy polisie w wysokości 1000 zł, podwyżka ta, to dla nas dodatkowy k...

 

Plan prac na drogach województwa zachodniopomorskiego

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego zatwierdził plan tegorocznychprzebudów na drogach województwa, przeznaczając na te inwestycje23 mln zł. Niebawem rozpoczną się przetargi.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019