Wyszukiwałeś:

126p

. Znaleziono 114 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 126p

Spróbuj też wyszukać: matiz fiat 126p

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 114 wszystkich):

 

FSM 126p: fatalny, ale jednak...

1.5 mimo wersji "eksportowej" samochód niemiał żdanych udogodnień, nie licząc rozkładanych oparć, wyposażeniemdodatkowym tego samochodu było chyba wszystko poza karoserią isilnikiem Tani, ale kłopotliwy, częste awarie również w trasie nierekom...

 

FSM 126p: Kocham mojego Bobstera

3.5 Fiat 126p jest idealnym autkiem do jazdy pomieście. Jest mały i zwrotny, więc wszędzie się zmieści. Jazda nim jesttańsza niż przejazdy środkami transportu publicznego. Dzięki prostej budowiejest bardziej niezawodny niż niektóre "lepsze" samocho...

 

FSM 126p: MALAN

4 FSM 126p jest to niezawodny samochód, którywszędzie wjedzie, (nawet po schodach da sie jeździć).

 

FSM 126p: Podsumowanie

4 Autko nie jest awaryjne, trzeba mu tylkopoświęcić trochę uwagi

 

35 lat "Malucha"

Dokładnie 6 czerwca 1973 roku zmontowano w zakładach dawnej FabrykiSamochodów Małolitrażowych w Bielsku-Białej pierwsze egzemplarze Fiata126p. Samochód powstał z oryginalnych włoskich części, gdyżwcześniej, od 1972 roku w zakładach Fiata w Cassino trwała już jego seryjnaprodukcja.

 

"Maluch" kontra Ferrari

Popularny "maluszek" stanie w szranki z nie byle jakim autem, bo znajnowszym Ferrari 458 Italia. Brzmi jak żart? Trochę tak, ale jest to jednak"najprawdziwsza prawda". Dodatkowo, do tego niecodziennego pojedynkudojdzie w nie byle jakim miejscu, bo na torze Nürburgring.

 

Ten "Maluch" ma pokonać Ferrari

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o nietypowym pojedynku - wyścigu Fiata126p. z Ferrari 458 Italia. Dziś przedstawiamy nieco więcej informacji natemat przygotowania "małego" Fiata do tego wydarzenia.

 

40. urodziny Fiata 126p

Dziś mija 40 lat od chwili, gdy 6 czerwca 1973 roku z taśmy produkcyjnejdawnej Fabryki Samochodów Małolitrażowych w Bielsku-Białej zjechałypierwsze egzemplarze auta, które zmotoryzowało Polskę.

 

Maluch z Polski ma już 40 lat

6 czerwca 1973 roku zmontowano w zakładach dawnej Fabryki SamochodówMałolitrażowych w Bielsku-Białej pierwsze egzemplarze Fiata 126p, zoryginalnych włoskich części, gdyż wcześniej, od 1972 roku w zakładachFiata w Cassino, trwała już jego seryjna produkcja.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019