Wyszukiwałeś:

131

. Znaleziono 146 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 131

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 146 wszystkich):

 

Wątek na forum: VW Scirocco: Napięcie rośnie

z liczbą zdjęć do nowego VW nie przesadzono. ja np. jestem ciekaw, jak to wygląda z przodu. ~CzPW

 

Dofinansowania w ramach SPOT zatwierdzone!

26 kwietnia br. podpisano 25 umów o dofinansowanie projektów złożonych wramach Sektorowego Programu Operacyjnego Transport na lata 2004 - 2006. Będzieto w sumie kwota 1 131,8 mln zł, z czego 788,4 mln zł to środki pochodzące zEuropejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

 

Grande Punto: Veni, vidi, vici...

Udany rajdowy debiut dla Fiata Grande Punto. Podczas Rajdu Ciocco, pierwszejeliminaccji Rajdowych Mistrzostw Włoch, Paolo Andreucci oraz Anna Andreussiwywalczyli pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej za kierownicą nowejgeneracji "kropki".

 

BMW X1 - SUVik

Na polski rynek w śnieżnej aurze wjeżdża właśnie najnowsze dzieckokoncernu z Bawarii, czwarty, a zarazem najmniejszy członek z rodziny X.Bazujący na najmniejszej w gamie serii 1, kompaktowe BMW X1 dostępne jest jużod 131.800 zł.

 

Powódź 2010: zamknięta DK 29 w Słubicach

W związku z powodzią w woj. lubuskim została zamknięta dla ruchu drogakrajowa nr 29 na terenie miasta Słubice na odcinku: od ul. 1-go Maja –most graniczny - do skrzyżowania z ul. Niepodległości. Wprowadzony zostałrównież zakaz poruszania się samochodów ciężarowych o masiepowyżej 12 ton na terenie miasta.

 

Wątek na forum: spala płyn chłodniczy

Witam mam takie pytanie znika mi płyn chłodniczy. 1. W jakiś sposób musi się dostawać do paliwa bo po zapaleniu zimnego silnika pojawia się bardzo dużo białego dymu który ma zapach płynu. 2. Wymieniłem już uszczelke pod głowicą, uszczelke pokrywy zaworów, uszczelke kolektora wydechowego, uszcze...

 

Citroen DS5: Francuski pomysł na klasę premium

Francuscy producenci na różne sposoby próbują wejść do klasypremium, by nawiązać na tym polu rywalizację z niemieckimi konkurentami. Jakdo tej pory większość pomysłów spalała na panewce, co jednak niezmieniło ich zamiarów. Citroen próbuje podbić rynek modelami zlinii DS, której trzeci, a zarazem największy przedstawiciel właśniewjeżdża na polski rynek. A my mieliśmy okazję przekonać się, czy DS5 torzeczywiście coś więcej niż po prostu Citroen.

 

Znamy ceny Chevroleta Cruze Kombi

Chevrolet na polski rynek wprowadza trzecią już wersję jednego ze swoichnajpopularniejszych modeli - Cruze'a. Poznajcie cennik Cruze'a Kombi.

 

Ponad 131 mln zł na projekty transportowe w Trójmieście

Ponad 131 mln zł dofinansowania trafi na projekty transportu publicznego wTrójmieście. Z funduszy europejskich powstaną m.in. węzłyintegracyjne dla Pomorskiej Kolei Metropolitalnej w Gdańsku. Sfinansowanazostanie również przebudowa ul. Chwarznieńskiej w Gdyni.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019