Wyszukiwałeś:

132

. Znaleziono 168 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 132

Spróbuj też wyszukać: 31 fiat 132 sport

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 168 wszystkich):

Renault Clio: Jakość,wygodna jazda-cena

4.25 Samochod Renault Clio III w roku 2006 jakojedyny w swoim segmencie ma wygodne wnętrze/szerokość 1707mm/, komfortjazdy/duży rozstaw osi 2575mm/,odpowiednie wyposażenie/ABS,klimatyzacjamanualna itp/oraz promocyjna cena zdecydowaly o zakupie noweg...

 

Wątek na forum: S7 Białobrzegi - Jedlińsk

Jak klasa GP moze być taka sama jak S?? albo taka albo taka... ~przemo

 

Ponad 132 mln zł na kujawsko-pomorskie drogi

Województwo kujawsko-pomorskie inwestuje w rozbudowę sieci drogowej. Nabudowę i modernizację dróg administrowanych przez samorządwojewództwa przeznaczono w tym roku ponad 132,7 mln zł.

 

Odcinek DW 538 już po remoncie

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego poinformował ozakończeniu remontu odcinka drogi wojewódzkiej nr 538 w miejscowościSłup. W tym roku na modernizacje kujawsko-pomorskich drógwojewódzkich przeznaczono łącznie 132,7 mln zł.

 

Hyundai Elantra: Najlepsze auto

Sukces już jest. Tuż po zakończeniu naszego tygodniowego testu HyundaiaElantry, model ten został uhonorowany wyróżnieniem Autobest 2012. Czyjednak ten dość prestiżowy tytuł przełoży się również na sukcesrynkowy? Z tym może być już znacznie trudniej, jednak po kilku dniachspędzonych z Elantrą wcale nie uważamy, że nie jest to niemożliwe.

 

Toyota Corolla gotowa na podbój Polski

Wprawdzie po wprowadzeniu do oferty modelu Auris, rola Corolli, zwłaszcza naeuropejskim rynku, nieco się zmarginalizowała, to jednak 47-letnia historiatego kompaktowego modelu każe stawiać go cały czas wśródjeżdżących legend motoryzacji. Na polskim rynku już w lipcu pojawi sięjedenasta generacja Toyoty Corolli.

 

Wątek na forum: Testy mojeauto.pl: Toyota Corolla

Od dwóch miesięcy posiadam Corollę 2014r. 1.6 132 km.nŁadna sylwetka, średnie spalanie po 3 tys. km wynosi 6,2 l / 100 km.nJa jestem raczej spokojnym kierowcą, na wyższych obrotach auto jeździ dynamicznie.nnJestem bardzo zadowolony z zakupu !nPolecam ! ~Zbyszek

 

Cztery oferty na most Łazienkowski

Jeszcze w tym tygodniu powinniśmy poznać wykonawcę remontu mostuŁazienkowskiego po lutowym pożarze. Oferty złożyły cztery konsorcja firm.Najdroższa opiewa na 132,8 mln zł, najtańsza na 104,4 mln zł.

 

VW Tiguan 2016 - ceny w Polsce

Do polskich salonów trafił właśnie nowy VW Tiguan. Auto ma nowoczesnydesign, wydajniejsze silniki i bogatsze wyposażenie. Zobacz, ile musiszzapłacić w Polsce za Tiguana najnowszej generacji.

 

Skoda Superb Sportline - znamy cenę w Polsce!

Polski importer samochodów Skoda dodał do swojej oferty nową wersjęswojej flagowej limuzyny. Skoda Superb Sportline, ma wyróżniać sięsportowymi dodatkami i przyciągać wzrok. Można wybierać spośródkilkunastu wariantów silnikowych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019