Wyszukiwałeś:

134

. Znaleziono 120 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 134

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 120 wszystkich):

Seat Cordoba: Seat Cordoba

4.75 Polecam samochód, sam zastanawiam sięnad kupnem nowszej wersji :)

 

Wątek na forum: Avant na polskie drogi

bardzo interesująca oferta z audi. ~audi

 

Lubuskie przymierza się do remontów

Zarząd Województwa Lubuskiego podjął uchwałę w sprawie przygotowaniado realizacji projektów Zarządu Dróg Wojewódzkich w ramachLubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

 

Powódź 2010: zamknięta DK 29 w Słubicach

W związku z powodzią w woj. lubuskim została zamknięta dla ruchu drogakrajowa nr 29 na terenie miasta Słubice na odcinku: od ul. 1-go Maja –most graniczny - do skrzyżowania z ul. Niepodległości. Wprowadzony zostałrównież zakaz poruszania się samochodów ciężarowych o masiepowyżej 12 ton na terenie miasta.

 

Pieniądze unijne na budowę wojewódzkich w lubuskim

Obwodnica Ośna Lubuskiego, przebudowa dróg w Borowinie, Pasterzowicach,Stypułowie, Kosierzu i miejscowości Klesno – dofinansowana będzie zLubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego.

 

Buduje się na Warmii i Mazurach

3,4 mld zł to wartość inwestycji realizowanych obecnie na drogach krajowychWarmii i Mazur. Prace toczą się na 108 km dróg krajowych, z czego 81,5km to budowa  dwujezdniowej drogi ekspresowej S7. Inwestycja ta jestrealizowana na trzech odcinkach, z których Elbląg – Pasłęk, odługości ok. 14 km w ciągu najbliższych kilku tygodni zostanie oddany doużytku.

 

Inwestycje w 2011 na drogach krajowych Warmii i Mazur

3,4 mld zł to wartość inwestycji realizowanych w 2011 roku na drogachkrajowych Warmii i Mazur. Prace toczą się na blisko 90 km drógkrajowych, z czego 67,5 km to budowa  dwujezdniowej drogi ekspresowej S7.Inwestycja ta jest realizowana na dwóch odcinkach: Pasłęk –Miłomłyn i Olsztynek – Nidzica wraz z obwodnicą Olsztynka. Zadania tebędą gotowe w lipcu przyszłego roku. Ich łączna wartość to ponad 2,2 mldzł.

 

Przed nami dwa długie weekendy ? sprawdź co na drogach!

Przed nami dwa długie listopadowe weekendy, a co za tym idzie wzmożony ruch nadrogach. Dodatkowo kumulacja prac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować,że w te dni czeka kierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przedpodróżą prześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach worganizacji ruchu, wybrać trasę alternatywną lub uzbroić się wcierpliwość…

 

Ośno Lubuskie z obwodnicą

W wojewodztwie lubuskim powstała obwodnica Ośna Lubuskiego w ciągudróg wojewódzkich nr 137 i 134. Całkowita wartość projektuzrealizowanego na zlecenie Zarządu Dróg Wojewódzkich w ZielonejGórze wyniosła około 28, 7 mln zł.

 

Wątek na forum: Zakup 407

Witam chcę zakupić 407 w benzynie kombi,nmyślę nad motorem 2.0 134 km czy to bedzie dobry wybór pod lpg.nChciałbym sie więcej dowiedzić coś o tym aucie czy są one bardzo awaryjne ,nigdy nie miałem francuza także moja wiedza jest znikoma.Interesuje mnie też solar dach?nDzieki z góry za odpowiedzi....

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019