Wyszukiwałeś:

137

. Znaleziono 175 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 137

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 175 wszystkich):

Lancia Delta: Wrrrrrmm

4.75 OK-ale trochę drogi w zakupie

 

Wątek na forum: Kałasznikow na czterech kołach

ciekawe czy rzeczywiscie beda rozdawac te karabiny. Pewnie koszt wyprodukowania gnata bedzie wiekszy niz koszt produkcji nowej lady ;) ~terrorysta ze smietnika

 

Wątek na forum: Milion Skód w ciągu roku

W USA BMW 535iA kosztuje 137 000 zł ,a w Polsce za 137 000 zł mamy Octavię 2.0 TDI z DSG i dobrym pakietem . Co lepiej wybrac ? Wszystkie gazety Polskie piszą ,że Skoda jest lepsza nawet od Audi ,a Audi jest lepsze od BMW ,więc wychodzi na to ,że cena Octavi w Polsce jest uzasadniona ,gdy...

 

Koniec prac na obwodnicy Nowej Soli

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała ozakończeniu prac związanych z budową północnego odcinka obwodnicyNowej Soli. Koszt wykonania 15,2 km trasy znajdującej się w ciągu drogiekspresowej S3 to 137,7 mln zł.

 

Powódź 2010: zamknięta DK 29 w Słubicach

W związku z powodzią w woj. lubuskim została zamknięta dla ruchu drogakrajowa nr 29 na terenie miasta Słubice na odcinku: od ul. 1-go Maja –most graniczny - do skrzyżowania z ul. Niepodległości. Wprowadzony zostałrównież zakaz poruszania się samochodów ciężarowych o masiepowyżej 12 ton na terenie miasta.

 

Pieniądze unijne na budowę wojewódzkich w lubuskim

Obwodnica Ośna Lubuskiego, przebudowa dróg w Borowinie, Pasterzowicach,Stypułowie, Kosierzu i miejscowości Klesno – dofinansowana będzie zLubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego.

 

Wątek na forum: Hyundai ix20: Nadmuchany maluch

Tak dla porównania ix20 i Venga wersje podstawowe: Hyundai ix20 1.4 CVVT 90 KM Classic Informacje ogólne: Rodzaj samochodu: Osobowy Klasa: Mini van Rok produkcji: 2010 Układ napędowy: Rodzaj silnika: benzynowy Pojemność silnika [cm3]: 1396 Moc maksymalna [KM/kw](obr/min): 90/66 (6...

 

Ośno Lubuskie z obwodnicą

W wojewodztwie lubuskim powstała obwodnica Ośna Lubuskiego w ciągudróg wojewódzkich nr 137 i 134. Całkowita wartość projektuzrealizowanego na zlecenie Zarządu Dróg Wojewódzkich w ZielonejGórze wyniosła około 28, 7 mln zł.

 

137 Hiluxów do serwisu

Jeśli posiadasz Toyotę Hilux z wykładziną w skrzyni ładunkowej, uważaj,gdyż podczas szybszej jazdy może się ona oddzielić i odpaść od auta. A tomoże być przyczyną niebezpiecznej sytuacji na drodze.

 

Umowa na ekspresową obwodnicę Międzyrzecza podpisana

Umowa na budowę ponad 6-kilometrowego odcinka drugiej jezdni obwodnicyMiędzyrzecza została podpisana w miniony poniedziałek. Wykonawcaą pracbędzie konsorcjum, którego liderem jest Budimex.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019