Wyszukiwałeś:

138

. Znaleziono 169 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 138

Spróbuj też wyszukać: DW 138

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 169 wszystkich):

 

Wątek na forum: Iberia Motor Company - 10 lat w Polsce

Nie wiem z czego tu się cieszyć Moja Cordoba po 30000km bierze olej skrzynia biegów zaczęła się rozwalać przed 40000km - a co najważniejsze to w serwisie stwierdzili że już minęło 2 lata i gwarancji nie podlega TO CI MI BUBEL! ~Andrzej

 

C2 i C4 "by LOEB"

W ofercie francuskiej marki znalazły się dwa modele Citroen C2 oraz C4 wspecjalnej serii "by LOEB". Utrzymane w sportowym stylu wersje, ze specjalnymwyposażeniem, mają stanowić także uhonorowanie trzykrotnego rajdowegomistrza świata.

 

138-konny Chevrolet Aveo RS

Na zaczynającej się już w przyszłym tygodniu wystawie motoryzacyjnej wDetroit General Motors zaprezentuje Chevroleta Aveo RS. Niestety, będzie totylko wersja koncepcyjna, która być może pojawi się dopiero wraz znową generacją tego modelu.

 

138 tys. aut z tyskiej fabryki Fiata

W ciągu pierwszych trzech miesięcy 2011 r. z linii produkcyjnych tyskiegozakładu Fiat Auto Poland zjechało 138 080 samochodów. Ponad 98 procentprodukcji trafiło na rynki zagraniczne. - Na uwagę zasługuje fakt, że tedobre wyniki tyski zakład Fiat Auto Poland uzyskał prowadzącrównolegle prace z przygotowaniami do uruchomienia seryjnejprodukcji  Nowej Lancii Ypsilon – podkreślają przedstawiciele FAP.

 

Wątek na forum: Po 138,500 km silnik do wymiany

Poradzcie co zrobic mam fajnego Peugeota 406 od niecalego roku i podczas jazdy wal korbowy sie przekrecil i rozwalil blok silnika!!!!!Nie wierze do teraz,ze taka awaria po 138,500 kilometrow! ~marek

 

Porozumienie dla obwodnicy Trzciela

Porzumienie dotyczące budowy obwodnicy miasta Trzciel podpisali PowiatMiędzyrzecki, Gmina Trzciel, samorząd województwa oraz GeneralnaDyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Droga ma połączyć autostradowywęzeł Trzciel z drogą krajową nr 92 omijając miasto.

 

Droga Nr 786 w Świętokrzyskiem będzie rozbudowana

Jeszcze w lutym powinny ruszyć prace przy rozbudowie kolejnego odcinka drogiwojewódzkiej nr 786 w wojewodztwie świętokrzyskim. Cały projektobejmuje rozbudowę drogi na odcinku od granicy województwa do Kielc.Przewidywany koszt realizacji całego projektu to ok. 138 mln zł. Prace II etapu - na odcinku granica województwa – Łopuszno zrealizujekonsorcjum firm: DROG-BUD sp. z o.o. i KPRD sp. z o.o.

 

Coraz więcej inwestycji na drogach lubuskiego

– W latach 2014-2020 zaplanowaliśmy 49 inwestycji - 39 dróg,siedem obwodnic, trzy mosty. Przebudowanych zostanie 160 km. Szacunkowy koszttych zadań to 561 mln zł – informują władze woj. lubuskiego.

 

Drugi etap remontu w Torzymiu

W miejscowości Torzym w województwie lubuskim ruszył drugi etap pracremontowych, polegających na rozbudowie skrzyżowania drogi krajowej nr 92 zdrogą wojewódzką nr 138 relacji Gubin – Sulęcin.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019