Wyszukiwałeś:

139

. Znaleziono 139 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 139

Spróbuj też wyszukać: iweco 139

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 139 wszystkich):

Honda Civic: warto

5 na 10 ja daje 9.6

 

Wątek na forum: Polski przemysł motoryzacyjny

"Według badań UJ zainwestowali oni łącznie co najmniej 9 mln USD do końca 2004 roku." Raczej 9 milardów dolarów... ~m4rio

 

Alfa Romeo Brera od 139 000 PLN

Znane są już ceny długooczekiwanej na polskim rynku Alfy Romeo Brera.Ultra-sportowy model dostępny będzie w trzech wersjach wyposażenia, a cena zabazową wersję wynosić będzie 139 000 PLN.

 

Prawie 200-konny Hyundai Santa Fe

Hyundai wprowadził właśnie do oferty model Santa Fe z 2,7-litrowym silnikiembenzynowym o mocy 189 koni mechanicznych w cenie 129 900 złotych. W końcu,można by rzec, gdyż jednostka ta była dostępna z tym modelem na innychrynkach już od dłuższego czasu.

 

Lubuskie przymierza się do remontów

Zarząd Województwa Lubuskiego podjął uchwałę w sprawie przygotowaniado realizacji projektów Zarządu Dróg Wojewódzkich w ramachLubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

 

139 mln zł na budowę obwodnicy Serocka

W najbliższych dniach rozpoczną się prace przygotowawcze przy budowie 7-kmobwodnicy Serocka. Kontrakt, o wartości 139 mln zł został podpisany z firmąSkanska. Trasa zostanie oddana do ruchu w 2011 r.

 

Dacia podbija świat

Dacia, jeszcze nie tak dawno temu wyśmiewana, a przynajmniej nie traktowanaserio, w ciągu zaledwie 6 lat, stała się znaczącą marką na rynkusamochodowym. Również ten rok zapowiada się rekordowo dla tejrumuńskiej marki należącej obecnie do Renault.

 

Wątek na forum: Mam bardzo poważny problem ! Pomocy !

Witam, mam problemy z volvo v50 2.0 diesel 2004r. 139 km. Podczas jazdy samochód po prostu stanął i odmówił całkowitego posłuszeństwa. Miałem kiedyś podobny problem, wtedy wymieniona została pompa wysokiego ciśnienia, teraz nie mam pojęcia co się stało. Jeżeli Pan/Pani mieli podobne problemy pr...

 

Wątek na forum: IVECO 35S14 Sprawdz silnik

Witam.Posiadam IVECO 35S14 i od jakiegoś czasu wyświetla się błąd 139 i EDC , sprawdz silnik , i przerywa przy normalnej jeźdżie, byłem na kompeterze i pokazuje wszystko okej . proszęo porade ~leeo

 

Citroen C1 vs Hyundai i10: Maluch i młodzieniaszek

Podział na segmenty już dawno przestał być prosty jak przysłowiowa budowacepa. Co więcej, to często producenci celowo tworzą takie auta, którestoją rozkrokiem pomiędzy różnymi klasami. W dzisiejszymporównaniu mamy jednak dwa modele, ze sklasyfikowaniem którychteoretycznie nie powinniśmy mieć problemów. A jednak... Stojąc oboksiebie - Citroen C1 i Hyundai i10 wydają się autami, które mająwięcej różnic niż podobieństw.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019