Wyszukiwałeś:

14

. Znaleziono 12133 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 14

Spróbuj też wyszukać: 42 712 137

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12133 wszystkich):

Trasa S14 - pierwsze decyzje

Decyzją wojewody łódzkiego zatwierdzony został przebieg pierwszego zczterech odcinków drogi ekspresowej S-14 - zachodniej obwodnicy Łodzi.Dokument wytycza przebieg obwodnicy Pabianic na odcinku Ksawerów-Dobroń.

 

Częstochowska Aleja w remoncie

Ruszy remont III Alei - centralnej arterii Częstochowy, prowadzącej do JasnejGóry. Robotami objęty zostanie teren o długości 480 metrów, od PlacuBiegańskiego do skrzyżowania z ulicami Popiełuszki i Pułaskiego. Kosztinwestycji to ponad 14 mln zł. Prace będą trwały w okresie największychpielgrzymek na Jasna Górę.

 

Rekordowa dostawa modeli Rolls-Royce Phantom

Hotel Peninsula w Hong-Kongu złożył rekordowe zamówienie na dostawę,14 modeli Phantom z przedłużonym rozstawem osi. Luksusowe limuzynyzostały przygotowane według specjalnych kryteriów właściciela hotelui stanowią unikatową flotę pojazdów.

 

14 km autostrady A1 za 285 mln euro

Kilka dni temu Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisałaumowę na budowę kolejnego odcinka autostrady A1. 14 km odcinek Bełk –Świerklany ma powstać w ciągu 21 miesięcy od daty rozpoczęcia robót.

 

Produkcja samochodów zaczyna spadać

W porównaniu z poprzednim miesiącem, w październiku 2008 roku poziomprodukcji samochodów osobowych i dostawczych w Polsce zmniejszył się o14,3%. Cała tegoroczna produkcja jest wyższa niż w ubiegłym roku, ale widaćjuż oznaki postępującego kryzysu.

 

DW 246 po remoncie

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy poinformował o oddaniu doużytku zmodernizowanego odcinka drogi wojewódzkiej nr 246 Paterek– Szubin. Gruntowny remont ponad 14 km fragmentu tej trasy kosztowałblisko 20,7 mln zł.

 

Wątek na forum: MONDEO IV TDCi Duratorq 2010 ROK BŁĄD P1632

Witam, od kilku dni po odpaleniu silnika wszsytko jest OK, ale po przejechaniu kilku km. n adesce zapala się kontrolka ładowania i nie gaśnie do czasu wyłączenia silnika. Sprwadzałem napięcie ładowania i jest dość wysokie, nawet chyba za wysokie bo w granicach 14,7 -14,9. Poczytałem troszke w n...

 

Coraz niższa emisja CO2

Bycie ekologicznym jest dziś w modzie, co w przypadku motoryzacji najbardziejwidoczne jest poprzez ciągłą walkę o obniżanie poziomu emisji dwutlenkuwęgla. Już piąty rok z rzędu marką o najniższym w Europie poziomie emisjiCO2 jest Fiat ze średnią 118,2 g/km. Najmniej nowe samochody zanieczyszczająśrodowisko w Portugalii, a Polska plasuje się na 14. pozycji wśródnajwiększych europejskich krajów.

 

Wątek na forum: Felgi do Poloneza

Na początku witam wszystkich użytkowników forum :) . Przechodząc do tematu, rozważam zakup drugiego kompletu felg na lato i chciałbym zapytać czy można do Poloneza Atu Plus 99' założyć felgi w rozmiarze 14" ? Od razu mówię że nie chodzi mi o pomysły w stylu montowanie na śrubach pływających ...

 

Wątek na forum: przebiegi sprzedawanych aut

Spójrzcie na przebiegi sprzedawanych Dusterów, ludzie pozbywają się ich nawet po 6000 tys. km. Swiadczy to o tym żę to wielka kupa nie samochód, bo kto kupuje nowe auto i pozbywa sie go po takim przebiegu. http://allegro.pl/dacia-duster-110220/nie?a_enum[178][1]=1&a_text_i[1][0]=&a_text_i...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019