Wyszukiwałeś:

730

. Znaleziono 138 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 730

Twoje wyniki wyszukiwania (131 - 138 z 138 wszystkich):

Wszystkie egzemplarze Pagani Huayra sprzedane

Dobrze, że nie mamy takich problemów jak, ci dla którychnajwiększe zmartwienie to brak kawioru w najdroższej restauracji w MonteCarlo. Dziś obrzydliwie bogaci mają jeszcze jeden problem - nie kupią jużnowej Hyuayry, wszystkie egzemplarze zostały wyprzedane.

 

Surowe kary dla pijanych kierowców w Polsce. A jak jest w Europie?

Nasi ustawodawcy przygotowali surowsze kary za jazdę pod wpływem alkoholu.Niebawem zapewne wejdą one w życie. Czy jednak kara pieniężna do 10 tys.zł, czasowy bądź dożywotni zakaz prowadzenia auta i wreszcie koniecznośćzainstalowania w aucie blokady alkoholowej to aż tak dotkliwe sankcje.Porównaliśmy je z karami, jakie mogą spotkać kierowców w innychkrajach europejskich.

 

Huayra Roadster z nowej fabryki

Pagani to marka wyjątkowa, która mimo braku premierowego samochodu cieszyła sie sporym zainteresowaniem na targach w Genewie. W przyszłym rokuodwiedzających będzie jeszcze więcej, gdyż Włosi szykują nowy model.

 

Indeks nośności opon - co mówi i po co jest?

Choć większość użytkowników aut nie zwraca na opony uwagi, to mają nam one bardzo wiele do powiedzenia. Na boku każdej z nich jest mnóstwo informacji w tym jedna, którą zaraz rozszyfrujemy - indeks nośności.

 

Premiera BMW X1 drugiej generacji

Oto druga generacja najmniejszego SUV-a od BMW. X1 jest bardziej przestronne,lepiej wyposażone i oszczędniejsze, ale klasyczny napęd na tylne kołaodszedł do lamusa.

 

Peugeot 308 GTi - znamy cenę w Polsce

Moc 270 KM przenosi Peugeota GTi do czołówki segmentów hothatchy. Auto zostało przygotowane przez odział Peugeot Sport. W Polscesamochód jest tańszy o kilkanaście tysięcy od VW Golfa R, aledroższy od 290-konnego Seata Leona Cupra. Zobacz, ile kosztuje w PolscePeugeot GTi by Peugeot Sport.

 

Pagani Huayra - niedługo debiut wersji roadster

Już w sierpniu włoska manufaktura zaprezentuje otwartą wersję swojegosupersamochodu. Nie wiadomo jeszcze jak będzie wyglądała, a jużwiększość egzemplarzy została sprzedana.

 

Mandaty ? skąd się wzięły? Po co są?

Żeby na drogach było bezpiecznie, kierowcy muszą przestrzegaćprzepisów i jeździć z wyobraźnią. Jednak nie wszyscy stosują się doprzepisów, a popełniając wykroczenia drogowe narażają się nakonsekwencje w postaci mandatu karnego.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018