Wyszukiwałeś:

148

. Znaleziono 108 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 148

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 108 wszystkich):

Ford Ka: Polecam

4.5 Polecam-nie wierzcie w rankingiawaryjności

 

Wątek na forum: Wenezuelska ropa tańsza od wody

może i u nas dałoby się taką propagande przeprowadzić? I sprowokowac kierowców niskimi cenami benzyny. ~propaganda

 

Wątek na forum: Pomóżcie, utrata mocy w Seat Leon 1.9 TDI

Witam... Przepraszam, jeśli wątek ten był już poruszany. Mieszkam w Częstochowie, jestem przedstawicielem handlowym na całą Polskę, jeżdżę średnio 1500-2000 km tygodniowo. Jeżdżę Seatem Leonem I 1.9 TDI ALH (pierwsza połowa 2005). Bardzo fajne zrywne autko. Jednakże po przekroczeniu 140 km/h...

 

Najczęstsze przyczyny wypadków drogowych

Jak informuje Komenda Główna Policji w I kwartale 2006 r. na polskich drogachwydarzyło się 8029 wypadków drogowych. 6457, czyli ponad 80 procentspowodowali kierujący. Sprawcami 1368 (17 proc.) byli piesi.

 

Zobacz ile zapłacisz za autostrady w Europie

Ponad 20 krajów europejskich pobiera opłaty za przejazd autostradami lubdrogami ekspresowymi. Ze względu na zbliżający się sezon wakacyjny wartowięc sprawdzić gdzie i ile należy zapłacić, by wyjazd na urlop nierozpoczął się od potężnego mandatu, który może wynieść nawet 800euro!

 

Solaris dostarczy do Warszawy autobusy hybrydowe

Miejskiej Zakłady Autobusowe w Warszawie podpisały z firmą Solaris Bus &Coach S.A. umowę na dostawę 148 autobusów miejskich marki Urbino.Wśród zamówionych pojazdów są między innymi cztery,innowacyjne i ekologiczne autobusy hybrydowe.

 

Citroen C4 vs Ford Focus: Spuścizna po przełomach

Pierwsze generacje Forda Focusa i Citroena C4 to były prawdziwe przełomy dlaobu marek. Dziś, kiedy na rynku jest już dostępny Focus III i druga generacjaC4, nie budzą już one tak dużych emocji. Wcale to jednak nie oznacza, żemamy do czynienia z gorszymi autami.

 

Przełamany trend

W sierpniu 2012 roku, według wstępnych danych CEP zarejestrowano 3 529 nowychi używanych pojazdów użytkowych powyżej 3,5 tony, w tymautobusów. Rezultat sierpnia był wyższy niż odnotowany miesiącwcześniej o 6,6% a w porównaniu rok do roku poziom był niemal jednakowy(-0,5%).  Przełamany został w tej grupie zwyczajowy trend sezonowegospadku liczby rejestracji w drugim miesiącu wakacyjnym względem pierwszego

 

Plan prac na drogach województwa zachodniopomorskiego

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego zatwierdził plan tegorocznychprzebudów na drogach województwa, przeznaczając na te inwestycje23 mln zł. Niebawem rozpoczną się przetargi.

 

Nowy Ford Mustang - znamy ceny

Rozpoczęte w dniu wczorajszym poznańskie targi motoryzacyjne były okazją dopolskiej premiery nowego Forda Mustanga. Przy okazji poznaliśmy ceny tego,oczekiwanego przez wielu, sportowego modelu Forda. Cenniki startują od 148.400zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019