Wyszukiwałeś:

151

. Znaleziono 96 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 151

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 96 wszystkich):

Skoda Octavia: samochód godny polecenia

4.5 bezawaryjny, jednak dosyć często należydolewać olej do silnika

 

Wątek na forum: Fiat w pielgrzymce

Chwała FIAT !!! ~Pawel

 

Wiadukt - 'spinacz' w Choszcznie

Po niemal dwóch latach trwania inwestycji Choszczno (woj.zachodniopomorskie) mawreszcie wiadukt, o jakim marzyło kilka dziesiątków lat. Obiekt powstałkosztem ponad 3,3 mln euro.

 

Mazda 3 na pierwszą rocznicę

Pierwszą rocznicę powrotu na polski rynek Mazda świętuje wprowadzając dosprzedaży nową generację "trójki". Mazda 3, oferowana wwersji hatchback oraz sedan, jest już dostępna w sieci sprzedaży japońskiejmarki w cenie zaczynającej się od 63.900 zł.

 

Mazda 3: Gaśnie i ogląda się za siebie

Systemy elektroniczne coraz częściej wspomagają kierowcę w codziennejjeździe, dbając o to, by było i bardziej ekologicznie, i przede wszystkimbezpieczniej. Dwoma takimi nowatorskimi wciąż rozwiązaniami - układem i-stoporaz RVM - Mazda chce jeszcze dodatkowo zwiększyć zainteresowanie swoją"trójką".

 

Wątek na forum: problem z termometrem zew

mam problem z termometrem zewnętrznym raz w skazuje za dużą temperaturę raz w ogóle nie wskazuje ,proszę o jakąś rade . góry dziękuje.Model to trafic dci 151 pasenger matador7711

 

Zachodniopomorskie: zakończyły się prace na DW 162

Zachodniopomorscy drogowcy oficjalnie zakończyli inwestycję "Przebudowaprzejścia przez m. Sławoborze w ciągu drogi wojewódzkiej nr162".  Droga wojewódzka nr 162 stanowi ważne połączenie wkierunku północ-południe łącząc Drawsko Pomorskie, Świdwin iKołobrzeg. W sezonie letnim jest to jedna z dróg tranzytowychprowadzących do miejscowości wypoczynkowych środkowego Wybrzeża.

 

Wątek na forum: MAZDA 5 2.0 D

WITAM.KUPIŁEM MAZDE 5 2.0 D OD PEWNEGO CZASU ZAUWAŻYŁEM ŻE ROŚNIE MI STAN OLEJU I WZROSŁO SPALANIE .CZASAMI LUBI SZARPAĆ NA POCZĄTKU JAZDY GDY JEST ZIMNA.CZY KTOŚ PODPOWIE JAKIE MOGĄ TO BYĆ PROBLEMY ZWŁASZCZA Z TYM ROSNĄCYM STANEM OLEJU.POZDRAWIAM.KON waldii72@interia.pl lub 668 151 898

 

Miliony na przebudowy i bezpieczeństwo w zachodniopomorskim

W województwie zachodniopomorskim zaplanowano w tym roku przebudowęblisko 37 km dróg wojewódzkich, na które w budżeciewojewództwa zarezerwowano 34,5 mln złotych. Dodatkowo, inwestycjepoprawiające bezpieczeństwo pieszych i podróżnych poruszających siępo drogach wojewódzkich, będą kosztowały blisko 4 mln złotych.

 

Infiniti Q50 (w końcu) w benzynie

16, 13, 10 - tak kształtuje się liczba dostępnych wersji silnikowychodpowiednio Audi A4, BMW serii 3 oraz Mercedesa klasy C. Na tym tle dwa wariantyInfiniti Q50 wyglądały bladziutko. Wchodząca właśnie do sprzedaży odmianabenzynowa trochę zmieni te niekorzystne dla Q50 proporcje. Czy jednak na tyle,by mógł on na poważnie zagrozić niemieckiemu trio?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019