Wyszukiwałeś:

152

. Znaleziono 155 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 152

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 155 wszystkich):

Peugeot 206: Ocena

4 Przyjeny wewnątrz, silnik rewelacja

 

260-konny Superb od 152 tys. zł

Oferta Skody Superb na polskim rynku powiększyła się o kolejne wersjesilnikowe, w tym o najmocniejszą seryjnie produkowaną. Topowa Skoda zsilnikiem 3.6 FSI o mocy 260 KM kosztować będzie od 152 do 160 tys. zł.

 

Kraków: Koniec remontu autostradowej obwodnicy

Kierowcy mogą już korzystać we zmodernizowanego odcinka autostradowejobwodnicy Krakowa, czyli fragmentu autostrady A4 Balice – Opatkowice.Remont ponad 16 km trasy był prowadzony od kwietnia 2007 roku i kosztował 152mln zł.

 

Auta z kratką: Do wyboru, do koloru

Kiedy pięć lat temu zmiana przepisów podatkowych spowodowała, żekratki straciły sens bytu, wydawało się, iż ten absurdalny elementwyposażenia samochodów osobowych wykorzystywanych w działalnościgospodarczej już nigdy nie będzie nas straszył. Nic bardziej mylnego.Właśnie przeżywamy swoisty renesans samochodów z kratką.

 

Ostrożnie w ostatni weekend wakacji

345 osób zginęło na polskich drogach w ciągu wszystkichdotychczasowych, wakacyjnych weekendów tego roku. To o 152 ofiary mniejaniżeli rok wcześniej. Zadbajmy wspólnie, by te statystyki ostatniego,rozpoczynającego się weekendu były jak najmniej tragiczne. Od piątku doniedzieli kilka tysięcy policjantów czuwać będzie nad powrotami zwakacyjnych wojaży.

 

Auta z kratką - od tych aut odliczysz 100% VAT

Przyszłość aut z kratką, czyli tych które dają obecnie prawo do100-procentowego odliczenia podatku VAT i od ceny zakupionego na firmę auta, iod paliwa do niego, stoi wciąż pod sporym znakiem zapytania. Niby rządwycofał się z pomysłu wprowadzenia ograniczeń w odliczeniu VAT, ale wkażdej chwili może do tego pomysłu powrócić. A tymczasem oferta rynkuaut z kratką jest dziś przeogromna.

 

Gliwice ? Okrężna w 152 dni

Dodatkowe połączenie dla kierowców jadących z Gliwic w kierunkuautostrady A4 i Drogi Krajowej nr 44 (prowadzącej w kierunku naMikołów) zostało oddane do ruchu 14 grudnia. Prace przy realizacjidodatkowego połączenia trwały od drugiej połowy czerwca do końca listopada- dokładnie 152 dni. Koszt inwestycji wyniósł około 1,6 mln zł.

 

Wątek na forum: Obwodnica Dobrodzienia

tak naprawde to gmina wywaliła potężne pieniądze w błoto, bo wiadukty są nikomu potrzebne. W przypadku 2.części obwodnicy może byż podobnie. Budowlańcy też nie przebierali w środkach i nie pozwolili mieszkańcom żyć normalnym trybem, skoro świt- piątek, świątek i niedziela ściany trzęsły s...

 

Volvo stawia na silniki tylko od... Volvo

Już wkrótce Volvo nie będzie oferować w swoich modelachsilników innych producentów. Wszystkie jednostki napędowe,dodajmy wyłącznie czterocylindrowe, będą silnikami własnej konstrukcji.

 

Plan prac na drogach województwa zachodniopomorskiego

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego zatwierdził plan tegorocznychprzebudów na drogach województwa, przeznaczając na te inwestycje23 mln zł. Niebawem rozpoczną się przetargi.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019