Wyszukiwałeś:

156 X

Sportwagon X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 156 Sportwagon

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Wątek na forum: Alfa 159 Sportwagon w Polsce!

Alfa produkuje najładniejsze samochody. Oprócz samochodu sprzedają to "coś". Kupując Alfę kupujesie coś więcej niż samochód. Ale dlaczego silniki są od GM!!! Gdzie lekkość 156 !!! 159 i Brera z wagą moga konkurowac z czołgami!!! ~J.

 

Wątek na forum: Alfa Romeo 159 SW: S-tyl i W-yrafinowanie

Dla mnie Przepiekna ;-)) ~alfaglogow.fora.pl

 

Alfa Romeo 156: Pojeździć Alfą 156

Alfa Romeo 156 to samochód, o którym do niedawna było jeszczebardzo głośno, a wprowadzenie do sprzedaży wersji Sportwagon sprawiło, żeznów zaczęto rozprawiać o Alfie.

 

Alfa 4x4

Modelem Alfa Romeo 156 Crosswagon Q4 włoska firma powróci do aut z napędem nacztery koła. Premiera nowej Alfy będzie miała miejsce na salonie samochodowymw Genewie.

 

Bogatsza gama modeli Alfa Romeo

Firma Fiat Auto Poland, która w swojej ofercie ma także modele Alfa Romeowzbogaci ofertę modeli o kolejne wersje w seriach Alfa Romeo 147, 156Sportwagon, 159 oraz GT.

 

Alfa Romeo 159 SW: S-tyl i W-yrafinowanie

Na co większość Włochów wydaje swoje pieniądze? Na lśniącegarnitury Versace, glicerynę do włosów, kawę cappucino i... nasamochody tej marki, którą przedstawiamy w dzisiejszym teście. Trudnojest znaleźć w Europie drugi kraj, który tak dosłownie przedkładawyuzdaną elegancję i szyk nad "praktyczną" praktyczność. Nie jestto zarzut z naszej strony, a jedynie potwierdzenie wcześniej wyrobionych opiniipo spędzeniu kilku dni za kierownicą Alfy Romeo 159 SW.

 
 

Czy warto kupić: Alfa Romeo 156 (1998-2006)

Model 156 debiutował w 1997 roku. Wielu komentatorów zachwycało siędynamiczną linią nadwozia i awangardowymi detalami. Pierwsze kilka miesięcypo premierze auto zostało docenione nie tylko przez klientów, ale takżeprzez jurorów kilku plebiscytów. Sukces został potwierdzony przez500 tysięcy egzemplarzy tego modelu, które pojawiły się na drogach.

 

Czy warto kupić?: Alfa Romeo 159 (2005-2012)

Samochody włoskie na rynku aut używanych obarczone są dużo większymryzykiem niż marki pochodzące np. z Niemiec. Druga strona medalu jest taka,że można nabyć dobrze wyposażone egzemplarze z młodszymi rocznikami.Sprawdzamy, czy Alfa Romeo 159 przełamuje stereotyp włoskiego, awaryjnegoauta.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "156 Sportwagon".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018