Wyszukiwałeś:

158

. Znaleziono 121 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 158

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 121 wszystkich):

Renault Clio: clio

3 dobre małe autko

 

Wątek na forum: Subaru Forester

Widzę że tekst pisał fachowiec :) "Do wyboru mamy dwa silniki benzynowe – dwulitrowy lub czterocylindrowy bokser" .... Hmm, co to znaczy :) ? Czy np. że 2 litrowce nie mogą być 4 cylindrowcami, nie daj boże boxerami ? Ale to to już przesada : Nowość stanowi tzw. hill-holder, czyli u...

 

R(E)wolucja za 158.990 zł

W polskich salonach Mitsubishi pojawił się już długo oczekiwany przezfanów Mitsubishi Lancer Evolution X. Ceny tego modelu zaczynają się od158.990 zł.

 

Wyremontują lubuskie drogi

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego poinformował o planachdotyczących modernizacji dróg wojewódzkich w najbliższychlatach. Wydatki na lata 2008-2010 wyniosą ponad 28 mln zł. Z kolei w latach2010-2015 drogowcy otrzymają 90 mln zł.

 

Remonty i nowe drogi w lubuskim

Samorząd woj. lubuskiego przyjął harmonogram budów i przebudówplanowanych do realizacji z budżetu województwa lubuskiego na lata2009-2016. Harmonogram obejmuje 86 zadań proponowanych do sfinansowania nałączną wartość szacunkową 713,77 mln zł.

 

Skoda liderem po pierwszym półroczu

W pierwszej połowie bieżącego roku sprzedaż nowych samochodówosobowych wyniosła 158.258 sztuk i była o ponad 6% niższa niż przed rokiem.W ujęciu miesięcznym widać jednak powolny wzrost sprzedaży.

 

Nowa Astra napędza gliwicką fabrykę Opla

Zakład General Motors Manufacturing Poland w Gliwicach w 2010 roku opuściłoponad 158 700 samochodów. Ubiegły rok był pierwszym pełnym rokiemprodukcji Astry IV. Wzrosło zatrudnienie.

 

Mała obwodnica Gorzowa

„Mała obwodnica” Gorzowa łącząca miasto z Osiedlem Bermudyzostała zmodernizowana w ramach Narodowego Programu Przebudowy DrógLokalnych. Celem inwestycji jest poprawa bezpieczeństwa kierowców,rowerzystów oraz pieszych.

 

Wątek na forum: Ford Tourneo Custom: Transporter na dalekie trasy

Proszę Państwa,nsamochód faktycznie bardzo ładny lecz ma nie tylko kilka mankamentów lecz wiele mankamentów.nSilnik jest ok.(jak większość silników nowych bez większych awari nie przejedzie więcej niż 200 000 km. to już standard) lecz kabina a w szczególności miejsca dla pasażerów to już totalna ...

 

Wątek na forum: Opel vivaro 2.0 cdti probelm z silnikiem

Witam. Mam vivaro cdti 2.0 z 2008 roku przebieg 158 tys. Od 2 miesięcy auto czasami gaśnie przy większych prędkościach. Zapala się czerwona lampa silnika i gaśnie, można jet potem odpalić ale sytuacja powraca. Trzy komputery syglizowały usterkę wtryskiwaczy. Wymieniono jeden wtrysk bo niby właśni...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019