Wyszukiwałeś:

159 X

Sportwagon X

. Znaleziono 26 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 159 Sportwagon

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 26 wszystkich):

Wszystko o samochodach Alfa Romeo 159

Alfa Romeo 159 Sportwagon to jeden z najładniejszych modeli o nadwoziu typu kombi, jaki w ostatnim czasie pojawił się w sprzedaży. Premiera Alfy 159 Sportwagon miała miejsce podczas 76. Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych w Genewie w marcu 2006 roku, a już kilka tygodni później pojawiła się w...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Alfa Romeo 159 Sportwagon

Na najbliższym Salonie Samochodowym w Genewie, oprócz pokazanej po razpierwszy Alfy Spider, odbędzie się światowa premiera modelu Alfa Romeo 159Sportwagon.

 

Alfa 159 Sportwagon w Polsce!

Zaprezentowana kilka tygodni temu na 76. Międzynarodowych TargachMotoryzacyjnych w Genewie, Alfa Romeo 159 Sportwagon jest już dostępna od 23marca w Polsce.

 

UOKiK: Kolejne modele z usterkami

Do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wpłynęły zawiadomienia odprzedsiębiorców o możliwości wystąpienia awarii w kolejnych modelach. Tymrazem ryzyko takie może się pojawić w Fiacie Panda, Mitsubishi L200 orazAlfie Romeo 159.

 

Alfa Romeo 159 SW: S-tyl i W-yrafinowanie

Na co większość Włochów wydaje swoje pieniądze? Na lśniącegarnitury Versace, glicerynę do włosów, kawę cappucino i... nasamochody tej marki, którą przedstawiamy w dzisiejszym teście. Trudnojest znaleźć w Europie drugi kraj, który tak dosłownie przedkładawyuzdaną elegancję i szyk nad "praktyczną" praktyczność. Nie jestto zarzut z naszej strony, a jedynie potwierdzenie wcześniej wyrobionych opiniipo spędzeniu kilku dni za kierownicą Alfy Romeo 159 SW.

 

Alfa Romeo z nowymi silnikami

Gama Alfy Romeo wzbogaciła się o dwie nowe jednostki napędowe - 200-konnysilnik benzynowy i 170-konnego diesla - które dostępne będą w modelach159, Brera oraz Spider.

 
 
 

Alfa Romeo 159 Sportwagon

 

Sportowa sylwetka włoskiego kombi.

 

Czy warto kupić?: Alfa Romeo 159 (2005-2012)

Samochody włoskie na rynku aut używanych obarczone są dużo większymryzykiem niż marki pochodzące np. z Niemiec. Druga strona medalu jest taka,że można nabyć dobrze wyposażone egzemplarze z młodszymi rocznikami.Sprawdzamy, czy Alfa Romeo 159 przełamuje stereotyp włoskiego, awaryjnegoauta.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "159 Sportwagon".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018