Wyszukiwałeś:

16 X

4 X

Super X

Sport X

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 16 4 Super Sport

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34 wszystkich):

Nowy Veyron - 1.200KM i 434km/h!

W sobotnie popołudnie na torze Ehra-Lessien należącym do VW Group pojawiłosię dwukolorowe Bugatti Veyron 16.4 Super Sport. Chwilę potem samochódustanowił nowy rekord prędkości na lądzie osiągając ponad 430 km/h.

 

Rekordowe Bugatti bez rekordowej prędkości

Z okazji pobicia rekordu prędkości dla najszybszego seryjnie produkowanegosamochodu Bugatti stworzyło specjalną edycję samochodu, któranawiązuje do tego wyczynu.

 

Nowy Veyron jeszcze szybszy

Wygląda na to, że Bugatti Veyron jest nadal rozważane w grupie Volkswagena.Według najnowszych przecieków do których dotarł zagranicznymagazyn Auto Express powstanie nowa generacja.

 

Bugatti Veyron: będzie kolejna wersja

Bugatti 16.4 Veyron i wszystkie jego limitowane edycje są wyprzedane. Nabywców znalazły już wszystkie egzemplarze Veyrona Super Sport.Koniec? Nie to jeszcze nie koniec Bugatti Veyron.

 

Bugatti przedłuża umowę na dostawę skrzyni biegów

Najszybszy drogowy samochód produkowany na naszym globie, Bugatti Veyron doczekał sie juz kilku wersji specjalnych i jego produkcja powoli zbliża sięku końcowi. Jednak na sam koniec Bugatti zaskakuje wszystkich.

 

Bugatti Veyron pozbawione oficjalnego rekordu

Bugatti oszukiwało. Tak w skrócie można skomentować decyzję KsięgiRekordów Guinnessa, która pozbawiła Bugatti Veyron Super Sporttytułu najszybszego seryjnego samochodu na ziemi.

 

Bugatti ma problem ze sprzedażą Veyronów

Ot i zagwozdka: jak sprzedać bardzo drogi samochód, gdy jużwiększość bogaczy posiada już nie jeden taki samochód. Bugatti maproblem. Nie może sprzedać pozostałych 40 egzemplarzy Veyrona.

 

Hennessey Venom GT z maksymalną prędkością 435 km/h

To musiał się w końcu stać. Bugatti Veyron Super Sport zostało zrzucone ztronu. Hennessey Venom GT prawie dwa tygodnie temu na przylądku Canaveral osiągnął maksymalną prędkość 270.49 mph, czyli 435.31 km/h.

 

Nowe Bugatti może być za szybkie

Brytyjski Autocar zapowiada, że nowe hiperauto od Bugatti osiągnie pierwsząsetkę w czasie 2.3 sekundy. Problem jednak w tym, że to teoretycznezałożenia, a rzeczywistość może być zupełnie odmienna.

 

Mitsubishi Pajero Sport: Edycja limitowana

W dzisiejszym świecie bulwarowych SUV-ów, w których dominująelektroniczne gadżety ten samochód może jawić się niczymtechnologiczny jaskiniowiec. Jednak wjedzie tam, gdzie inni mogą tylkopopatrzeć.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "16 4 Super Sport".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019