Wyszukiwałeś:

167

. Znaleziono 86 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 167

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 86 wszystkich):

Fiat Bravo: samochód dla wygodnych i lubiących styl oraz jakość

5 warto w porównaniu cena -wyposażenie. osobiście po ponad rocznym użytkowaniu w/w modelu żałuję żenie dołożyłem kilku gadżetów przy zakupie np. biksenon, elektryka siedzeń,szyby przyciemniane, czujnik parkowania przód,

 

Wątek na forum: 207 za 40.800

ale badziew... ~Tr00p

 

Wątek na forum: Hyundai Coupe: Nowe spojrzenie

Silnik 2,7l V6 i tylko 167 KM? Trochę mało... ~Remek

 

Wątek na forum: 170 KM w Mitsubishi L200

L200 nie ma 170 KM. Ma 167 KM ale to tak swoją drogą. ~Właściciel

 

Więcej tylko używanych

W październiku 2012 roku, według wstępnych danych CEP zarejestrowano 4 010nowych i używanych pojazdów użytkowych powyżej 3,5 tony, w tymautobusy. Było to więcej niż we wrześniuo 8,6% ale w porównaniu rokdo roku mniej o 4,2%. Spadek ten został złagodzony jedynie przezprzywóz większej liczby niż przed rokiem używanych samochodówciężarowych i autobusów. Rejestracje ciągników, któresą głównym składnikiem zagregowanej grupy pojazdów użytkowycho DMC powyżej 3,5t (stanowią 55,6%) w ostatnim miesiącu zmalały o 7,5%.

 

Spadki nie są głębokie

W listopadzie 2012 roku, według wstępnych danych CEP zarejestrowano 3 858nowych i używanych pojazdów użytkowych powyżej 3,5 tony, w tymautobusy. Było to mniej niż w listopadzie ubiegłego roku o 4,6%, jak i mniejniż w październiku bieżącego o 3,3%. Niezła sytuacja w ostatnim miesiącuna rynku nowych samochodów ciężarowych i używanych autobusówspowodowała, że spadek nie był aż tak głęboki.

 

Jeszcze w tym roku przebudowa trasy Koszalin - Połczyn Zdr.

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego podjął decyzję o realizacjiprzebudowy drogi wojewódzkiej nr 167. Jeszcze w tym roku ruszy przebudowaodcinka drogi wojewódzkiej nr 167 Koszalin - Połczyn Zdrój.

 

Wyremontują drogę do Koszalina

Wznowiono prace drogowe na odcinku DW167 Koszalin - do skrzyżowania z drogą nr168 czyli do zjazdu na Zegrze Pomorskie. Kierowców czekają dużeutrudnienia w ruchu.

 

Zachodniopomorskie: DW nr 167 po przebudowie

Zakończyły się prace na drodze wojewódzkiej nr 167 w woj.zachodniopomorskim. Przebudowę odcinka drogi między Koszalinem a zjazdem doZegrza Pomorskiego zrealizowała firma Skanska.

 

Wątek na forum: Szarpanie przy zmianie biegu w automacie tip tronik BVA AM6B

Witam przy zmianie przełożenia następuje szarpnięcie co jakiś czas,na ogół w dolnych przełożeniach ,są dni bez tych objawów,zauważyłem małe zacieki na osłonie metalowej pod silnikiem i skrzni-czy to może być zmniejszony stan poziomu oleju w skrzynce i jaki jest olej w tym typie. rok prod.2006 p...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019