Wyszukiwałeś:

17

. Znaleziono 8557 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 17

Spróbuj też wyszukać: 17 aktywne fotoradary droga 17 12

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 8557 wszystkich):

Wątek na forum: Piątek, 16:30: Uważaj na drodze!

a o 17:00 to juz nie trzeba uważac?? ~jerry

 

Wątek na forum: DK 17 do remontu

Jestem pod wrażeniem tempa[ledwie 17 km] i kosztu[aż 112 mln zł].A przecież to tak naprawdę jest zwykła droga,nie ekspresówka ,czy autostrada. ~Marek

 

18 mln zł na legnicką obwodnicę

Władzom Legnicy udało się zdobyć 17,8 mln zł dotacji z Unii Europejskiej nabudowę ostatniego odcinka legnickiej Obwodnicy Zachodniej w ramach projektu.Koszt całej obwodnicy to około 100 mln zł.

 

Obwodnica Garwolina otwarta

W dniu dzisiejszym odbyło się otwarcie obwodnicy Garwolina w ciągu drogikrajowej nr 17. Zakończyły się wreszcie prace nad 12,8 km odcinkiemobwodnicy, które trwały od listopada 2005 roku. Całkowity kosztinwestycji to ponad 240 mln zł.

 

Otwarcie odcinka DK nr 17

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o oddaniu doużytku zmodernizowanego, ponad 12 km odcinka drogi krajowej nr 17Tomaszów Lubelski - Hrebenne.

 

DK 17 do remontu

W ciągu 15 miesięcy ma zostać zmodernizowany 17 km odcinek drogi krajowej nr17 Piaski – Łopiennik. Koszt tego zadania to 112 mln zł. W związku zpracami drogowymi kierowcy muszą uważać na utrudnienia.

 

1,2 mld zł na lubelskie inwestycje drogowe

W tym roku lubelscy drogowcy będą dysponować czterokrotnie większymi niż wubiegłym roku środkami na realizację inwestycji drogowych. W planach jestm.in. rozpoczęcie budowy obwodnic Kraśnika i Kocka oraz przebudowa drogikrajowej nr 17.

 

Lubelskie - ruszają przebudowy dróg

Kierowcy podróżujący przez Lubelszczyznę zdążyli się jużprzyzwyczaić do trwających od ubiegłego roku utrudnień na drogach krajowychnr 2 i 17, a tymczasem ruszają kolejne przebudowy. Prace rozpoczęły się jużna dwóch następnych trasach, a lada chwila ruszą na jeszcze trzech.Drogowcy wyremontowane odcinki oddadzą do użytku przed końcem listopada(tylko w jednym przypadku kontrakt zakończy się w przyszłym roku).

 

W obronie S 17

Niepokój wywołała propozycja dokonania zmian w „Programie BudowyDróg Krajowych na lata 2011 - 2015”. Konsekwencją takich działańbyłoby istotne odsunięcie w czasie terminu modernizacji drogi krajowej S-17łączącej Warszawę z Lublinem oraz dalej ze wschodnią granicą Polski i UniiEuropejskiej. Inwestycja ta ma charakter priorytetowy i jest finansowana zunijnego Programu Operacyjnego „Infrastruktura i Środowisko”,natomiast brak realizacji tego zadania spowoduje utratę środkówunijnych.

 

Mógłby dostać 303 punkty karne...

Namysłowscy policjanci zatrzymali w pościgu 17-letniego mieszkańca NowegoDworu. Mężczyzna nie zatrzymał się samochodem do kontroli drogowej.Uciekając stwarzał poważne zagrożenie dla innych uczestników ruchupopełniając ponad 50 wykroczeń, za które  mógłbyuzbierać 303 punkty karne.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019