Wyszukiwałeś:

assistance

. Znaleziono 203 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: assistance

Spróbuj też wyszukać: holowanie test assistance assistance pomoc w nagłych przypadkach

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (161 - 170 z 203 wszystkich):

Co nam nie pasuje w ubezpieczeniach?

W pierwszym półroczu 2012 roku do Rzecznika Ubezpieczonych trafiło wsumie 3.981 skarg na ubezpieczenia komunikacyjne. Była to najliczniejsza grupaskarg, stanowiąca 53,5% wszystkich zażaleń, jakie trafiły do biuraRzecznika.

 

Na autocasco też można zaoszczędzić

Ubezpieczenie AC to niestety dość drogi element posiadania samochodu. Z tegoteż względu coraz większa liczba kierowców rezygnuje z jegoposiadania. Okazuje się jednak, że dla chcącego nic trudnego i bogata ofertarynkowa daje możliwość wyszukania sporo tańszej opcji.

 

Kiedy najczęściej wzywamy pomoc drogową?

Kłopoty z silnikiem bądź akumulatorem były najczęstszym powodem, dlaktórego polscy kierowcy wzywali pomoc drogową w okresie wakacyjnym -wynika z raportu przygotowanego przez firmę Starter.

 

Elektryczne modele Renault już w Polsce

Na polski rynek Renault wprowadza dwa pierwsze w 100% elektryczne modele. Cenyrozpoczynają się od 109 990 zł brutto za model Fluence Z.E. oraz 79 900 złnetto za Kangoo Z.E.

 

Leasing najczęściej z ubezpieczeniem

Korzystne usługi dodatkowe to, w ocenie polskich przedsiębiorców, jedenz podstawowych motywów przemawiających za korzystaniem z leasingu.Wybiera je ponad połowa (54%) leasingobiorców z sektora MŚP –wynika z badania przeprowadzonego przez Homo Homini.

 

Prawie 6 tys. skarg na ubezpieczenia komunikacyjne

W trzecim kwartale roku ponownie ubezpieczenia komunikacyjne były przyczynąnajwiększej liczby skarg, jakie ubezpieczeni skierowali do biura RzecznikaUbezpieczonych.

 

Transit Custom

Podczas Targów Motoryzacyjnych w Hanowerze Ford zaprezentował zupełnienową linię modeli Transit. Custom jest już dostępny natomiast Transit iTransit Connect będą w sprzedaży pod koniec przyszłego roku.

 

Oto najlepsze OC na rynku

Już nie tylko cena jest decydująca przy wyborze ubezpieczenia OC. Wobeczaostrzającej się rywalizacji o klienta, coraz więcej towarzystwubezpieczeniowych wprowadza dodatkowe benefity. Polska Izba Motoryzacjisprawdziła, które firmy ubezpieczeniowe oferują najwięcej w ramachstandardowej polisy OC.

 

Wypadek kolejnego Polaka na Dakarze

Zawodnik Orlen Teamu nie wystartował do 7. etapu Rajdu Dakar. Podczas 6. etapuRajdu Dakar auto Szymona Ruty dachowało. Zarówno kierowca, jak i jegopilot nie odnieśli poważnych obrażeń, ale załoga pożegnała się zDakarem.

 

Nowy serwis Scania w Kielcach

W dniu 14 stycznia 2013 roku działalność rozpoczął nowy serwis Scania wKielcach. Serwis zlokalizowany jest w miejscowości Barcza 5C w gminie Zagnańskprzy wyjeździe z Kielc w stronę Warszawy przy trasie S7.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018