Wyszukiwałeś:

171

. Znaleziono 72 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 171

Spróbuj też wyszukać: koleos

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 72 wszystkich):

Ford Focus: dobre auto

4.25 bardzo praktyczny wóz, chyba w trójcenajlepszych w swej kategorii na naszym rynku. Daje sporo przyjemności z jazdy,niezależnie od praktyczności. Niedoceniany wśród cywilnych nabywców, nieidą w ślady flot ( a to błąd). Paradoks - mimo że jest...

 

Wątek na forum: Civic sedan od 69.900 zł

no bardzo fajnie... tylko o jakies 15 000 zl za drogi... zwlaszcza, ze w USA ceny zaczynaja sie od 15 tys. dol. idzie sie wk*****... ~Tr00p

 

Wątek na forum: Renault Koleos: Przetrzeć szlaki + [video]

silnik benzynowy 2.5 l. 16V wyżyłowany do 171 KM. - wyżyłowany??!! hehehe ponad 20 lat temu seryjne BMW mialy tak wyżylowane jednostki! Nie wspominajac o Hondzie CRX... ~cdi

 

Mocniejszy Hilux

Od września Toyota Hilux oferowana będzie z nowym, topowym silnikiem opojemności trzech litrów i mocy 171 koni mechanicznych. Wzmocniona zostałarównież jednostka 2.5-litrowa.

 

Auta z kratką: Do wyboru, do koloru

Kiedy pięć lat temu zmiana przepisów podatkowych spowodowała, żekratki straciły sens bytu, wydawało się, iż ten absurdalny elementwyposażenia samochodów osobowych wykorzystywanych w działalnościgospodarczej już nigdy nie będzie nas straszył. Nic bardziej mylnego.Właśnie przeżywamy swoisty renesans samochodów z kratką.

 

Auta z kratką - od tych aut odliczysz 100% VAT

Przyszłość aut z kratką, czyli tych które dają obecnie prawo do100-procentowego odliczenia podatku VAT i od ceny zakupionego na firmę auta, iod paliwa do niego, stoi wciąż pod sporym znakiem zapytania. Niby rządwycofał się z pomysłu wprowadzenia ograniczeń w odliczeniu VAT, ale wkażdej chwili może do tego pomysłu powrócić. A tymczasem oferta rynkuaut z kratką jest dziś przeogromna.

 

Za 120 zł najdalej zajedziesz w...

Niemiecki automobilklub ADAC przeprowadził ciekawy test, porównując 241różnych modeli pod kątem liczby przejechanych kilometrów napaliwie o wartości 30 euro.

 

W 2011 roku Toruń stawia na drogi

W 2011 roku miasto Toruń wdroży jeden z największych w swej historiiWieloletnich Planów Inwestycyjnych. Najwięcej pieniędzy - 351 mln zł -przeznaczonych zostanie na rozwój sieci dróg i transportu, w tym171 mln - na budowę mostu drogowego.

 

Zakończona przebudowa DK11 w Bobolicach

Po prawie roku prac zakończyła się przebudowa, newralgicznej z punktuwidzenia ruchu drogowego w województwie zachodniopomorskim, siecidrogowej w Bobolicach na drodze krajowej nr 11.

 

Volvo S90 - znamy ceny!

Volvo S90 jest kolejnym po XC90 rewolucyjnym modelem ze Szwecji. Auto zbudowanona nowej platformie SPA, która została opracowana pod czterocylindrowejednostki turbo. Volvo przedstawiło ceny i gamę modelu w Polsce. Zobacz iletrzeba przygotować na zakup nowego S90.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018