Wyszukiwałeś:

forum

. Znaleziono 17427 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: forum

Spróbuj też wyszukać: forum opel vecra c forum Meriva 17cdti 2004 zasilanie pompyolejem forum toyota avensis

Twoje wyniki wyszukiwania (17421 - 17427 z 17427 wszystkich):

12. zlot Mitsumaniaków

W ostatni weekend sierpnia odbędzie się coroczne święto wielbicieli markiMitsubishi. Dwunasty już zlot Mitsumaniaków będzie miał miejsce tymrazem  w okolicach Lublina nad jeziorem Firlej.

 

Niemiecka płaca minimalna dla kierowców zawieszona

Pod naciskiem wielu państw europejskich, w tym i Polski, oraz pod groźbąskierowania tych przepisów do Trybunału Sprawiedliwości UE rządniemiecki zawiesił obowiązywanie płacy minimalnej dla przewoźników doczasu wyjaśnienia tej sprawy przez Komisję Europejską.

 

Wizja 2019 - oto pomysły na rozwój branży motoryzacyjnej

Siedem kluczowych organizacji motoryzacyjnych przygotowało dokument "Wizja2019", w którym zawartych zostało osiem obszarów,które mogą mieć istotny wpływ na rozwój sektora motoryzacyjnegow naszym kraju do końca bieżącej dekady.

 

20 lat muzeum Skody

Rok 1995 dla marki Skoda był wyjątkowy. Oprócz stulecia powołaniafirmy Laurin & Klement wmurowano kamień węgielny pod nowy zakład,ruszyła produkcja nowej Octavii, a takze uruchomiono muzeum w historycznymbudynku.

 

Goodyear przedstawia oponę dla samochodów autonomicznych

Autonomiczne samochody, jazda autonomiczna to najnowsze trendy w motoryzacji. Praktycznie każdy z producentów pracuje już nad pojazdem, którybędzie przemieszczał się bez ingerencji kierowcy. Niektóre systemy quasi-autonomiczne są już w seryjnych samochodach. Teraz pojawia się koncepcyjna opona firmy Goodyear z czujnikami przygotowana z myślą o samochodach autonomicznych.

 

Volkswagen Gira - przyszłość podróży

Volkswagen coraz śmielej kroczy ku nowoczesnym rozwiązaniom w swoich samochodach, właśnie  zaprezentował swój pomysł na wnętrze autonomicznego samochodu.

 

Używane auta nadal będą miały cofane liczniki

Mimo wprowadzenia surowej kary za cofanie licznika, do Polski wciąż będąimportowane auta używane z oszukanym przebiegiem

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022