Wyszukiwałeś:

18

. Znaleziono 21771 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 18

Spróbuj też wyszukać: obrzycko szamotuły

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21771 wszystkich):

Wątek na forum: Sejm: Podatek Religi od 1 października

zastanawiam się dlaczego 12 -procentowy udział w oc pociągnie za sobą 18% wzrostu stawki? dlaczego 18 a nie 12?? To wszystko jest oszustwem ubezpieczycieli!! ~SRT8

 

"Tymczasowa A-18"

Pod koniec listopada zeszłego roku rozpoczęła się dobudowa północnej nitkiautostrady A-18. Jest to stumilowy krok w życiu "tymczasowej",70-letniej trasy projektowanej w latach 30 przez rząd Niemiec.

 

Północna nitka A-18

Trwają zaawansowane prace budowlane na całym odcinku jezdni północnej"tymczasowej" A-18. Dobudowa nitki północnej jest jednym z etapówprzystosowania drogi krajowej do parametrów przyszłej autostrady.

 

A-18 nabiera kształtów

Już ponad rok trwają zaawansowane prace budowy drugiej jezdni na drodzekrajowej numer 18 na odcinku Olszyna - Golnice o długości 70 km. Dobudowywananitka północna nabiera coraz wyraźniejszych kształtów.

 

25 Solarisów do Łodzi

Firma Solaris wygrała przetarg na dostawę 25 sztuk niskopodłogowychautobusów przegubowych dla Łodzi. Pierwsze egzemplarze Urbino 18 naulice tego miasta wyjadą już w maju br.

 

A-18 – Niechlubna wizytówka

Autostradę A-18, a w zasadzie drogę krajową nr 18, gdyż status autostrady matylko kilka kilometrów tej trasy, można uznać za wizytówkęPolski. Cudzoziemcy przekraczający zachodnią granicę Polski w Olszynie,wjeżdżają na spękane płyty, które przypominają lata 30. ubiegłegowieku, kiedy powstawała osiemnastka.

 

Druga generacja Solaris Urbino 18 Hybrid

Solaris Bus & Coach S.A. dostarczył klientom dwa pierwsze autobusy SolarisUrbino 18 Hybrid drugiej generacji. Dzięki mniejszemu silnikowi Diesla udałosię jeszcze bardziej ograniczyć zużycie paliwa, a co się z tym wiążezwiększyć ekonomiczność pojazdów.

 

Hybrydowy Solaris w Warszawie

W poniedziałek 15 września, na terenie zajezdni Miejskich ZakładówAutobusowych w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej odbyła się prezentacjaautobusu z napędem hybrydowym -  Solaris Urbino 18 Hybrid. Pokazpołączony był z przekazaniem MZA pierwszych Solarisów Urbino ztegorocznego kontraktu na dostawę 150 autobusów.

 

Solaris i Voith prezentują autobus Urbino 18 DIWAhybrid

Solaris Urbino 18 DIWAhybrid to przegubowy autobus miejski, wyposażony wrównoległy układ hybrydowy firmy Voith. Jednostka napędowa pojazduskłada się z silnika spalinowego oraz elektrycznego, który zasilanyjest z superkondensatorów. Dzięki takiemu rozwiązaniu pojazd zużywamniej paliwa i jest bardziej przyjazny dla środowiska naturalnego. Obecnieautobus przechodzi fazę testów w firmie Bochum-GelsenkirchenerStraßenbahnen AG w Niemczech.

 

Już 500 Solarisów w Czechach

Rynek czeski to, obok niemieckiego, jeden z najważniejszych rynkówzagranicznych dla Solarisa. W mijającym tygodniu do Czech trafił 500. Solaris.To niskopodłogowe Urbino 18, które przekazane zostało miejskiemuprzewoźnikowi z Brna.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019