Wyszukiwałeś:

rosja

. Znaleziono 178 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rosja

Spróbuj też wyszukać: r-134a hybrid traktory

Twoje wyniki wyszukiwania (171 - 178 z 178 wszystkich):

Hologramy w walce o miejsca dla niepełnosprawnych

Bardzo nietypowy sposób wymyślili Rosjanie w walce z osobamizajmującymi parkingowe miejsca dla niepełnosprawnych. To dużo skuteczniejszeniż zwykłe znaki na asfalcie.

 

Milionowa Kia cee'd

Koreańska Kia w ciągu niespełna 10 lat przeszła metamorfozę z wyśmiewanego do poważanego producenta. Za tym sukcesem stoi przede wszystkimkompaktowy model cee'd, wyprodukowany już w milionie egzemplarzy.

 

Samochodem służbowym na wakacje - o czym należy pamiętać?

Samochód służbowy to nie tylko narzędzie pracy. To często takżeważny dodatek, którym pracodawca chce wynagrodzić swojego pracownikaczy też zmotywować go do bardziej wydajnej pracy. Ważnym elementem takiegopodejścia jest udostępnianie auta służbowego do prywatnych celów. Wtym np. wyjazdów wakacyjnych.

 

110 lat produkcji samochodów Skody w Mlada Boleslav

W roku 2015 Skoda świętuje swoje 120. urodziny. To nie jedyna tak okazałarocznica, bo dokładnie 110 lat temu, Vaclav Klement i Vaclav Laurin pokazali światu model Voiturette A, którego produkcja rozpoczęła się w Mlada Boleslav.

 

Za ubezpieczenie AC płacimy średnio 800 zł

Tylko co czwarty kierowca w Polsce posiada ubezpieczenie AC. Średnia cenatakiego ubezpieczenia to 800 zł. Eksperci sprawdzili czy za takie pieniądzemożna kupić dobra polisę.

 

Limuzyna Władimira Putina na sprzedaż

Co można kupić za 4,7 miliona złotych? Kilka mieszkań w Warszawie, 11hektarową działkę nad Bałtykiem lub prezydencką limuzynę. Ale nie bylejaką - na aukcję trafił ZIŁ, który został zbudowany dla WładimiraPutina.

 

Nowe modele Alfa Romeo do 2020 roku

W sieci pojawił się dokument Alfa Romeo, który przestawia rozwójgamy modelowej przez następne cztery lata. Włoski producent zamierzawprowadzić w tym czasie sześć nowych modeli. Do końca roku pojawią się dwanowe auta.

 

Hyundai wyprodukował w Czechach 3 mln aut

Fabryka Hyundaia w czeskich Noszowicach świętuje wyprodukowanie trzymilionowego egzemplarza samochodu. Jest nim rasowy Hyundai i30 N.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022