Wyszukiwałeś:

189

. Znaleziono 79 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 189

Spróbuj też wyszukać: 190

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 79 wszystkich):

Nissan Almera: Cena

3.25 Wszystko zleży od grubości Twojegoportfela

 

Wątek na forum: Saab Aero X: Bio-myśliwiec

Sliczne autko nie z tej ziemi... Spelnione marzenie... ~afa

 

Wątek na forum: Mały wojownik Alfy

Alfie jeszcze przydał by sie samochód klasy luksusowej o nr179 i super luksusowej nr 189 z silnikami min V6- V8to dla 179a dla 189 v8dov12 i koniecznie diesleV8-V10do V12 i terenowe z trzech segmentów z podstawowymi jednostkami 4cyl - 6cyl to pierwszy segment drugi to 6cyl- V8cyl i trzeci ...

 

Trasa Kwiatkowskiego

Trasa Kwiatkowskiego, etap III - czyli 2,5 km estakada, łącząca istniejącąjuż arterię z obwodnicą trójmiasta, w konsekwencji zaś - z siecią drógkrajowych i międzynarodowych, to obok rozbudowy ul. Janka Wiśniewskiego (etapII) to dwa najważniejsze w Gdyni projekty drogowe.

 

Wątek na forum: Autostrada A2 Świecko - Konin z infolinią

Niech tylko wprowadzą opłaty na odcinku od Świecka do Nowego Tomyśla, to autostrada będzie pusta. Teraz TIRowcy wjeżdzją w Świecku na autostradę, jadą do Nowego Tomyśla i zjeżdzają na starą drogę krajową 92, na której obowiązuje system opłat Viatoll. Zjeżdzają z autostrady, bo na odcinku Nowy Tom...

 

Bezpieczniej w Więcborku i Pakości

W tym roku ZDW w Bydgoszczy będzie kontynuował działania poprawiającebezpieczeństwo na drogach. W Więcborku i Pakości powstaną nowe sygnalizacjeświetlne. Wymieniane będą  też bariery.

 

Wątek na forum: Wielki bubel

Outlendrer 2.0 D po 120.000 rozlecała się skrzynia biegów , po 189.000 rozleciała się skrzynia rozdziału napędu . To auto to wielki bubel. ~maciek

 

W 2014 roku Porsche sprzedało 189 850 samochodów

W minionym roku Porsche zaliczyło o 17 procent lepszy wynik sprzedaż nowychaut, niż w roku 2013. Na świecie marka Porsche AG sprzedała 189 850samochodów.

 

Spalinowe oszustwo Volkswagena. Odchodzi prezes!

Od kilku dni koncern Volkswagen znajduje się na ustach całego świata.Amerykańska agencja zajmująca się ochroną środowiska oskarżyła niemieckikoncern o manipulowanie wynikami spalania. Sprawa dotyczy setek tysięcysamochodów i już spowodowała mocne obniżenie akcji koncernu. 

 

Afera VW - Producent przygotował rozwiązanie dla silników EA 189

Volkswagen przedstawił Federalnemu Urzędowi Transportu Samochodowegorozwiązania techniczne dla silników EA 189 o poj. 1,6 i 2,0litrów. To tych jednostek dotyczy afera związana z oszukiwaniem natestach emisji szkodliwych substancji. Działania mają skorygować silniki,tak by te były zgodne z obowiązującymi normami.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019