Wyszukiwałeś:

19

. Znaleziono 8350 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 19

Spróbuj też wyszukać: droga krajowa 19 dk 19

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 8350 wszystkich):

Wątek na forum: BMW pokazuje nowe coupe

BMW, Mercedes, Porsche - te trzy firmy rządzą ! ~Radek

 

Ostrożnie, zwłaszcza w piątkowe popołudnie

Analizując występowanie wypadków drogowych w pierwszym półroczu 2006 r.stwierdzono, że ich największe nasilenie następuje w piątki. W ciągu dnianajbardziej niebezpieczne są godziny od 14 do 19, a szczególnie 15 - 17, czyliw okresie szczytu komunikacyjnego związanego z powrotami do domu po pracy.

 

S-19 'Jedna droga - cztery kraje'

Deklarację o utworzeniu ekspresowej trasy S-19 Kowno - Debreczyn podpisali wpiątek ministrowie transportu Polski, Litwy, Słowacji i Węgier, z udziałemprezydenta Lecha Kaczyńskiego. Koszt inwestycji po stronie polskiej to 2,6 mldeuro, a przewidywany termin budowy - lata 2009-2015.

 

Powstanie kolejna obwodnica w Podlaskiem

Budowę obwodnicy Wasilkowa (podlaskie) w ciągu drogi krajowej nr 19 na odcinkuŚwięta Woda – Sochonie będzie realizować konsorcjum firm Strabag zWarszawy i Strabag SA z Austrii. Koszt budowy ponad 5 km odcinka wyniesie 97,7mln zł.

 

Droga ekspresowa S-19

Rozpoczęto intensywne przygotowania do jednej z największych inwestycjidrogowych we wschodniej części Polski - budowy drogi ekspresowej S-19. TrasaS-19 będzie kręgosłupem północ – południe wschodniej częścikraju.

 

Przebudowa na DK 19 i DK 48

9 lipca rozpoczną się prace przy przebudowie DK 19 na odcinku pomiędzyŁukowiskiem i Międzyrzecem Podlaskim (długość 9,1 km). 14 lipca ruszy teżprzebudowa 10-kilometrowego odcinka drogi nr 48 Moszczanka – Kock, odPodlodowa do Stoczka Kockiego w woj. lubelskim.

 

Przyspieszenie prac na DK 19 w Bielsku Podlaskim

Jeszcze w tym roku zakończy się przebudowa drogi krajowej nr 19 w BielskuPodlaskim. Realizacja zadania zaplanowanego pierwotnie na dwa lata (2009-2010),została skrócona, dzięki otrzymaniu w III kwartale tego rokudodatkowych środków - 1,5 miliona złotych. Budowa przejścia przezBielsk Podlaski docelowo ma kosztować 10,5 mln zł.

 

Do zimy naprawią 19-stkę

Ogłoszono przetarg na przebudowę drogi krajowej nr 19. Przebudowany ma byćprawie 4 km odcinek na Lubelszczyźnie.

 

Remont DK19 na Podkarpaciu

Na odcinku krajowej 19-stki od Nienadówki do Stobiernej wprowadzonyzostał ruch wahadłowy sterowany ręcznie. Utrudnienia spowodowane sąukładaniem nawierzchni asfaltowej na 4,3 km fragmencie drogi i potrwają dokońca lipca br.

 

Skoda wyprodukowała 19 milionów samochodów!

Oto kolejny kamień milowy w historii czeskiego producenta. Skoda wybudowała19-milionowy egzemplarz. Model Fabia w kolorze Moon zjechał z taśmyprodukcyjnej w Mlada Boleslav. Auto odbierze obywatel Republiki Czeskiej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019