Wyszukiwałeś:

193

. Znaleziono 90 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 193

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 90 wszystkich):

Honda Civic: Extra samochód

5 Bardzo fajny samochód, ma swoją duszę,przyjemnie się nim jeździ

 

Wątek na forum: S1 pod kontrolą

czakson tez sei zgadza ~czaskon

 

Odnowy w Wielkopolsce

W 2007 roku Wielkopolskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich będziemiał do dyspozycji 134,8 mln zł na inwestycje drogowe.

 

30 lat Globetrottera

Kiedy wprowadzono kabinę Globetrotter na rynek, Volvo liczyło na sprzedażkilkuset sztuk rocznie. Ale ten niszowy, jak początkowo sądzono, produktszybko okazał się być sukcesem. W tym roku, 30 lat od jego premiery rynkowej,dziewięć spośród dziesięciu nowych samochodów ciężarowychVolvo FH to pojazdy z kabiną Globetrotter. Teraz, dokładnie tak jak na samympoczątku, główne elementy, na których opiera się koncepcjakabiny Globetrotter to środowisko kierowcy i komfort w kabinie na światowympoziomie.

 

Rozwój filii ciężarowych w Inter Cars S.A

Dostosowując się do potrzeb rynku i oczekiwań klienta, niektóre zfilii IC rozszerzyły swój asortyment o części do pojazdówużytkowych.

 

PACCAR ogłasza wyższe przychody i zyski

„Firma PACCAR zanotowała wyższe przychody i zysk netto za pierwszykwartał 2011 r.” – powiedział Mark Pigott, prezes i dyrektorgeneralny. Solidne wyniki bilansowe i dodatni przepływ pieniężny PACCARumożliwiły spółce zwiększenie inwestycji w celu poprawy wydajnościdziałalności produkcyjnej oraz wsparcia programów rozwoju produktu.Inwestycje przyczynią się do długoterminowego rozwoju spółki”– dodał.

 

Wątek na forum: Lacetti 1.4 - 2006 kolejna opinia

Dziś mam przejechane 193 tys. km. Ostatnoi pisałem po 170 tys. Wszystko na gazie. Po 180 tys. km wymieniłem reduktor LPG na nowy, bo stary był m in. przyczyną wycieków z układu chłodzenia. Teraz wszystko jest ok. Wymieniłem też przednie amortyzatory, bo siadły oraz lewy łącznik stabilizatora. J...

 

Oto nowy Hyundai Santa Fe

Hyundai od pewnego czasu ma sporo do powiedzenia w segmencie wszelkiej maściSUV-ów. Na trwającej właśnie wystawie samochodowej w Nowym Jorkuzaprezentowana została trzecia generacja modelu Santa Fe, niezwyklepopularnego, także w Europie, średniej wielkości auta sportowo-rekreacyjnego.

 

Wątek na forum: NAPRAWA LICZNIKA SCENIC II

NAPRAWA LICZNIKA SCENIC II - Najczęściej występujące usterki: przygasanie, całkowite zgaśnięcie, kasowanie się przebiegów dziennych, samoistne dodawanie kilometrów - Możliwa korekta przebiegu. Naprawę realizujemy wysyłkowo bez konieczności przyjazdu osobistego. Czas realizacji 1 dzień. Po wyjęci...

 

Volkswagen Touareg 2015 - cennik

W polskich salonach pojawił się już nowy Volkswagen Touareg. Znamy już cenyodświeżonej wersji. Samochód można zamawiać od kwoty 228 590złotych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019