Wyszukiwałeś:

2 X

CV X

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 2 CV

Spróbuj też wyszukać: 2

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

 

Wątek na forum: Citroen 2CV - jak Feniks z popiołów?

Pamiętam jak wchodził c3 - wtedy własnie ten model okrzyknięto następcą 2cv. Wieć ilu ich w końcu będzie? sajmon

 

Citroen 2CV powraca!

Jedna z największych ikon motoryzacji znad Sekwany, a także marzenie wielukolekcjonerów zabytkowych samochodów powraca do życia. Świat obiegływłaśnie pierwsze zdjęcia samochodu, który będzie kontynuatorem popularnegoniegdyś modelu Citroen 2CV.

 

I Ogólnopolski Zlot Zabytkowych Citroenów

W dniach 24-26 lipca w Małkocinie koło Stargardu Szczecińskiego miał miejsceI Ogólnopolski Zlot Zabytkowych Citroenów. Organizatorom udałosię zgromadzić ponad 30 samochodów- wszystkie miały więcej niż 25lat.

 

Citroen 2CV - jak Feniks z popiołów?

Citroen wodzi za nos cały światek motoryzacyjny. Do internetu przedostałysię pierwsze - dość tajemnicze - zdjęcia nowego modelu francuskiej marki,który zadebiutować ma na salonie samochodowym we Frankfurcie. Krążąopinie, że może być to następca legendarnego modelu 2CV.

 

Citroen Revolte: Hybrydowy rebeliant

Ostatnimi czasy w Citroenie droga do przyszłości prowadzi przez przeszłość.Na salonie samochodowym we Frankfurcie ta francuska marka zaprezentuje nowąwizję kultowego modelu 2CV.

 

Zabytkowe Citroeny w Trójmieście

Klub miłośników kultowych modeli spod znaku szewrona organizujetrzecią już edycję Zlotu Zabytkowych Citroënów. Tym razemodbędzie się ona w Gdyni w dniach 15-17 lipca.

 

Rekordowy zlot Citroena 2CV

W Salbris, liczniki odnotowały wczoraj blisko 7.000 samochodów Citroen 2CV i jego pochodnych, które przybyły z całego świata. Jest toniepodważalny rekord tej imprezy, którejpoprzednia edycja zorganizowanadwa lata temu w mieście Most w Republice Czeskiej zgromadziła 3.300pojazdów.

 

Toruń gości największy na świecie zlot fanów Citroena 2CV

Dla polskich fanów francuskiej motoryzacji mamy świetną wiadomość.Już za nieco ponad tydzień rozpocznie się w Toruniu największy na świecie zlot fanów Citroena 2CV.

 

Ponad 6000 osób na toruńskim zlocie Citroenów 2CV

Citroen 2CV to legendarny model francuskiej marki i nawet wiele lat po zakończeniu produkcji ma mnóstwo fanów na całym świecie.Potwierdził to 21. Światowy Zlot Miłośników Citroena 2CV,który odbył się w Toruniu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "2 CV".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019